Hakan1903 kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Videolarin kendiliğinden silinmesi..

Arkadaşlar merhaba.Benim sıkıntım netten indirdiğim film ve diziler kendiliginden siliniyor.cok can sıkıcı bir durum.mesela bir dizinin 6 bölümünü indirdim ve 7. bölümü indirirken bir baktimki diğer bölümler kendiliğinden silinmiş.ve bu bir kaç kere oldu.neden böyle oluyor anlamıyorum!
  2. H

Soru Mi mix2 satin almak istiyorum

Migros 5m lerde satılıyor..
  3. H

Soru Mi mix2 alan var mı? Deneyimleri?

Mi mix 2 yi migrostan aldım hiçbir sıkıntı yok.Telefon çok güzel şebeke çekimi olsun wifi çekim gücü hızı falan gerçekten çok iyi.18:9 ekran formatını hiç yadirgamadim bu telefonda.netflix ve YouTube tam ekran seyredebilirsiniz.yalniz içinden çıkan orjin adaptörü dönüştürücü ile hızlı şarj...
  4. H

Xiaomi ailesine katilmak..

Arkadaşlar sorunu şükür çözdüm.s-link marka hızlı şarj adaptörü aldım.5V-3.1A olanindan hızlı şarj ediyor.Sizinde aklınızda olsun mi mix 2 de 5V-2A olmuyor maalesef.tabi bu dediğim hızlı şarj için gecerli
  5. H

Yardım Hızlı Şarj Cihazı Önerisi?

Aynen hocam...şimdi vatan bilgisayardan s-link marka fast adaptör aldım.5V-3.1A olanını denedim bir sorun çıkmadı yane hızlı şarj ediyor...
  6. H

Yardım Hızlı Şarj Cihazı Önerisi?

Her hızlı şarj olmayabiliyor...mesela benim mi mix 2 cihazımı Samsung orijinal hızlı şarj adaptörü şarj etmiyor
  7. H

Arkadaşlar son durum şöyle...kutudan çıkan adaptörü farklı donusturuculerle denedim ama hızlı şarj almadı.Kardesimin Samsung hızlı şarj adaptörüne taktigimda ise hizli şarj simgesi çıkıyor ama sokette bı temassizlik varmış gibi 5 sn bir şarj gidip gidip geliyor.normal adaptorlere taktigimda ise...
  8. H

Yane birde şu hızlı şarj olayını cozersem başka bı sıkıntı görünmüyor.hattim Vodafone İnternet hızı muazzam..cihazın performansına diyecek bir sözüm yok..
  9. H

Eyvallah... Teşekkür ederim...
  10. H

Açıkçası xiaomi konusunda pek tecrübem yok.Cihazi aldığımda global rom yüklüydü.hemen güncelleme geldi.mi9 kararlı diye.ve guncelledim.temiz kurulum nedir inanın ki bilmiyorum hocam
  11. H

Yok hocam şarja taktigimda hızlı şarj etkin yazmıyor.insallah hocam ne diyeyim
  12. H

Eyvallah sağolasın... Merhaba arkadaşlar mi mix 2 cihazımı şarja taktım.2,5 saatte şarj oldu.Hizli şarj olayında bı sıkıntı var anlamadım.yada donusturucudemi bir problem var??
  13. H

Arkadaşlar dayanamadım dün migrosa gidip mi mix 2 aldım.Hemen güncelleme geldi .Cihaz çok hızlı 4.5 g problemide yok.Tasarim olarak zaten bence çok güzel.parmak izi okuyucusu çok hızlı.kamera konusuda öyle anlatıldığı kadar kotu değil.en azından bana yeter.kullandikca izlenimlerimi paylaşırım..
  14. H

Aslinda onuda dusenmedim degil ama tasarim olarak acaba tatmin edermi ne dersiniz...
  15. H

Arkadaslar merhaba.Ben xiaomi markasini uzun zamandir takip ediyorum ve mi mix 2 yi bugun migrosta gordum.Alip soyle bir inceledim.telefon ates ediyor.Zaten teknik donanim bakimindan ust duzey bir cihaz.ekran sahane olmus.Ne dersiniz arkadaslar bu cihaz cok hosuma gitti.
Üst Alt