Hakan1500 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Telefonum ara sıra krizi geçiriyor

Merhaba arkadaşlar Temmuz 2018 de Mi mix 2 telefon almıstım. 2-3 kere kendim rom atmıstım en sonunda tekrar stock roma dönmüştüm root + twrp ile kullanırken güncelleme gelmişti onu yapmıstım ve uygulamalar telefonda dahil olsa bile kullanılamıyordu magisk gömülü şekilde var olmasına ragmen cihaz...
  2. H

Çözüldü Telefonum flash yapmayı reddediyor

Sorunu çözdüm tamamiyle bilgisayardan alakalı imiş başka bilgisayardan deneyince 3 gün ugraştıgım sorunu yarım saatte çözdüm ilginiz için teşekkürler
  3. H

Yardım Cihazıma hiç bir türlü Fastboot yazılımı yükleyemiyorum.

Sorunu çözdüm tamamiyle bilgisayardan alakalı imiş başka bilgisayardan deneyince 3 gün ugraştıgım sorunu yarım saatte çözdüm ilginiz için teşekkürler.
  4. H

Sıcak Fırsat Epic Games 'de World War Z ücretsiz

eyw hocam saolasın yeni gördüm ekledim hemen
  5. H

en yakın bilgisayarın benim bilgisayarla aynı model olması sıkıntı yaratırmı bilmiyorum aygıt yöneticisini kontrol ettim hatta sürücülerini de güncelmi degilmi diye baktım her taktıgım portta tanıyor algılıyor ses veriyor hocam internet kafeye gidip halletmek istiyorum fakat karantina kuralları...
  6. H

tüm portları denedim fakat sonuç değişmedi hocam usb çoklayıcıyıda karantina zamanında biraz olası degil bulmam. Hocam nasıl düzelteceğimi bulamadım başlıgı.
  7. H

merhaba arkadaşlar elimde mi mix 2 (chiron) var ve 1 haftadır rootlamaya twrp yüklemeye ve stock rom atmaya çalışıyorum fakat telefon kendini fastboot a alsada fastbootan sonrasına hiçbir şekilde müdahale ettirmiyor. ADB komut satırında Device is waiting (aygıt bekleniyor) Mi flash 2016...
  8. H

Oem Kilit açma durumu nedir anlamadım bundan kaynaklı diye düşünüyorum ama nasıl yapacagım yardımcı olursanız çok sevinirim.
  9. H

Bunlar Flash Tusuna Bastıktan sonra olan görüntü sol altta görüldügü gibi Device is Busy diyor. Rom Stock ve bu forumdan indirdim
  10. H

Rom Mi MIX 2 – Global Kararlı MIUI 11 / V11.0.6.0.PDEMIXM

.gz formatında indiriyor neden .gz formatında geliyor değişiklik yapmamız lazım mı ?
  11. H

Merhaba arkadaşlar ben hakan Mi mix 2 kullanicisiyim Geçen eylül telefonumu rootladim fakat bir süre sonra android 9 a yukseltme güncellemesini yaptim Bu güncellemeden sonra twrp ve magisk uygulama olarak telefonda bulunuyor fakat telefonum rootlu olarak gozukmuyor Not: finansbank uygulama...
Üst Alt