Hakan Altun kullanıcısının son içeriği

1. H

Rom Xiaomi 13 Hyper os Eu beta çıktı - Türkçe dil

Kurdum. Çeviri eksikleri dışında herhangi bir hata yok. Eu rom kullanıp belirgin bir fark arayan yanılır. Görsel çok ufak değişiklikler var. Ama sistemin hatasız çalıştığını söyleyebilirim. Bence sadece EU Rom ismi değişmiş.
  2. H

Rom Mi 11 lite Xiaomi Eu Stable Miui 14 Kurulumu

Ben yurtiçi kullandığım için cevap veremem...
  3. H

Ben yurtiçi cihaz kullandığım için o konuda bilgim yok. Fakat gerekse bile forumda bununla ilgili her açıklama mevcut
  4. H

Öncelikle cihazınızda TWRP yüklü olmalıdır. Yüklü değilse Recovery - Mi 11 Lite 4g TWRP kurulumu linkinden kurulumu yapabilirsiniz. Güncel TWRP sürümünü; ( 3.0.7) https://sourceforge.net/projects/twrp-youngherna/files/ linkinden indirebilirsiniz. Xiaomi Mi 11 Lite Eu...
  5. H

Ana Başlık Mi 11 Lite 4G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

Dostlar merhaba. Yurtiçi, garantili cihazlar global kararlı mı yoksa tr kararlı rom ile mi gelmekte? Telefonumun ön kamerası çalışmıyor. Servise göndereceğim, bir hata yapmak istemiyorum.
  6. H

Soru Android 12 TWRP

Tekrar deneyeyim, teşekkürler.
  7. H

Soru Android 12 TWRP

Bunları zaten biliyorum. Her şeyi düzgün yapmama rağmen rom yüklendikten sonra twrp açılıyor.
  8. H

Recovery [UnOfficial] Mi 11 Lite (Courbet) Twrp Recovery 3.6.2 Android 12

Recovery sürüm bende çalışmadı. Yükleme tamamlandıktan ve reboottan sonra hep twrp ekranına dönüyor. Wipe, format daha vs her şeyi yaptım. Sonuç alamadım. Cevap bekliyorum. 1664363231
  9. H

Soru Android 12 TWRP

Android 12 kullanan arkadaşllar; hangi Recovery hatasız çalışmakta? twrp 3.6.1 kuruyorum, üstüne Eu stabil 13.0.9.0 sürümünü kurduğumda işlem bitince reboot systemden sonra sürekli twrp ekranı açılıyor. Nerede hata yapıyorum?
  10. H

Recovery Mi 11 Lite 4g TWRP kurulumu

Android 11 için bu kurulum. 12'de geçerliliğini bilemiyorum.
  11. H

Rom Mi 11 Lite Xiaomi.eu Fasboot Rom V12.0.8.0.RKQMIXM

Eu Stabil 13.0.4 sürümündeyim. Sorun yaşamıyorum. Sonraki iki sürüm 13.0.7 ve 13.0.8 sürümleri hata dolu..
  12. H

MIUI 13 Mi 11 lite V13.0.4.0.SKQTRXM güncelleme

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-11-lite-4g-global-kararli-rom-v13-0-4-0-skqmixm-indirme-baglantilari.123732/
  13. H

Recovery Mi 11 Lite 4g TWRP kurulumu

Konudaki twrp android 11 için. Android 12 için henüz twrp yok, o yüzden fastboot sürümü verilmekte. Sanırım bir süre beklemek gerekecektir.
Üst Alt