Hakan Ali Hasan kullanıcısının son içeriği

1. Hakan Ali Hasan

Sohbet Xiaomi Maceram

Evet sevgili forum sakinleri 3 yıl kullanmış olduğum Xiaomi Mi 8 lite 4/64 modelinden iphone 12 mini modeline geçmiş bulunmaktayım 🤭 ilk xiaomi telefonumdu ve çok severek kullanıyordum ama artık pili eskimişti ve değiştir beni diye resmen bağırıyodu tam değiştirmek üzereydim tel yere düşüp ekran...
  2. Hakan Ali Hasan

Yardım Mi 8 lite Bağlantı Problemi

Pc'ye bağladığınız anda ekrana 3 tane seçenek çıkması lazım verileri transfer et,sadece medya,ve telefonu sadece doldur diye verileri transfer seçeneğini seçmeniz lazım ama ekran kırık olduğu için yapılabilir mi bi fikrim yok siz en iyisi bi telefoncuya başvurun
  3. Hakan Ali Hasan

Sohbet Telefonların ömrü nedir ? Nasıl uzatılır ?

Valla hocam 2,5 yıldır mi8 lite kullanıyorum global rom bootloader falan hepsi kapalı hiç ellenilmedi hala cayır cayır wild rift oynuyorum orta ayarlarda 60 fps sabit ondan önce cod oynuyodum gayet akıcı şekilde sosyal medyayı aktifte kullanırım güncellemeleride otomatikte yaparım hala daha...
  4. Hakan Ali Hasan

Soru Güncelleme Ne Değişti?

Hocam android sürümü ile birşey değişmiyor sadece securty patch ekleniyor ve api'lerde yükselme oluyor aslında değişen çok şey var ama ama arka tarafta oluyor herşey
  5. Hakan Ali Hasan

Rom Mi 8 Lite Global Kararlı v11.0.2.0 QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Valla hocam 1,5 yıl oldu hala canavar gibi cihaz ehh pili eskisi gibi gitmiyor ama o kadar zaman geçince normal birşey,miui 12 ile böyle devam edeceğini sanmam hantallaşmaya kastırmaya başlatırlar cihazı yn~~
  6. Hakan Ali Hasan

Soru Miui12

Global beta artık olmayacak bildiğim kadarıyla
  7. Hakan Ali Hasan

Soru Miui12

Tahminimce haziran veya temmuz
  8. Hakan Ali Hasan

Soru Miui 12 Nasıl yüklenir?

Arkadaşlar herkeze merhaba size bir sorum olacak ben mi8 lite kullanıyorum son sürüm global rom bl kilidi hepsi kapalı.şimdi miui 12 beta romu güncelleyici üzerinden kurabilirmiyim? Forumda araştırma yaptım ama cevabını bulamadım.nasıl kurabilirim cihazıma?
  9. Hakan Ali Hasan

Soru Mi A3 cihazı için MiUi 12 Gelecek mı?

Mi A3 ve miui 12 ? Hocam senin cihaz saf android miui güncellemesi unut
  10. Hakan Ali Hasan

Sohbet Deezer Mı YT Müzik mi.

Bence ien iyisi spotify ve apple music hocam angel~~
  11. Hakan Ali Hasan

Soru Mi8 Lite Call Of Duty Sensitive Sorunu

Android 10 ile birlikte call of duty'de sensitive sorunu olmaya başladı sağa sola bakarken sensitive çok ağır gelmeye ve takılmaya başladı hard reset yaptım oyunu tekrar yükledim sorun aynı varmıdır bi çözümü ?
  12. Hakan Ali Hasan

Sohbet Xiaomi Mi 10 Fiyatları

Zaten bütün android üreticileri 2 seneden fazla android sürümünü yüksletmezler arayüz olarak alabilir ;( :@
  13. Hakan Ali Hasan

Sohbet Xiaomi,Samsung,Huawei ve diğerleri

Aynen hocam olması gereken bencede o 1585491169 Xiaominin sonuda Huawei gibi olmasın Miui arayüzünden mahrum bırakmasınlar bizi hocam ;(Dediğiniz doğru hocam saçmalamaya başladı artık firmalar
  14. Hakan Ali Hasan

Sohbet Xiaomi,Samsung,Huawei ve diğerleri

Aman hocam aman samsung zaten piyasanın çöp lideri telefonları ne yalan söyleyim hoşuma gidiyor vicdansızın arayüz vs. Ama gel gelelim model sayısına beni benden alıyor vallahi<3
Üst Alt