hagao46 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım şarj sonrası mi band 4 nasıl eşleştirilicek?

Haklısınız, öyle yapıyorum lakin bu sefer bir kenara bırakıp kullanmayınca böyle oldu Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. H

Bilgisayardan şarj ediyorum fakat tamamen bitince tekrar eşleştirmek gerekti Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. H

Evet tamamen. Tekrar + tuşuna basıp bir daha sıfırdan eşleştirdim. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. H

Kullanmakta olduğum mi band 4ün şarjı bitti, şarj ettim. ilk önce eşleştirin yazısı çıktı nasıl eşleştirebilirim?
  5. H

Yardım mi band 4 havuzda yüzme modu havuz boyutu sorunu

merhaba, mi band 4 yüzme modunda denizde kullanırken havuz boyutunu 25,50 yada özel şekilde 200m ayarladığınızda aynı mesafeleri aynı tarzda yüzdüğünüzde çok farklı uzunluk veriyor.. Havuz boyutunun esprisi nedir neden böyle çok farklı ölçüm yapıyor? Bilgisi olanlar cevaplarsa memnun olurum
  6. H

İnceleme Xiaomi mi note 3

teşekkür ederim cevap verdiğin için.Kulaklığı 1 senedir kullanıyordum, telefonun şarj aletiyle şarj ediyordum. 1 senede pil bitiyorsa ki yoğunda kullanmadım bluetooth kulaklık almak hiç makul değil o zaman. Sizde mi aynı model kulaklık kullandınız?
  7. H

Yardım xiaomi sport 4.1. bluetooth kulaklık şarj olmasına rağmen açılmıyor

arkadaşlar xiaomi bluetooth kulaklıktan 5,6 saat kullanım süresi alırken son 2 kullanımda ortalama 1.5 saatte şarjı bitmişti. Son kullanımdan sonra şarj ettim ve açmaya çalıştığımda kulaklık açılmadı. Tekrar şarja taktım kırmızı şarj oluyo ışığı yanarken dıt dıt sesi ile beraber beyaz ışık 3...
  8. H

Merhaba mi note3 telofonumda xiaomi spor 4.1 bluetooth kulaklık kullanıyorum. Her zaman en az 5 saat giden kulaklık son 2 kullanımda 1.5 saat gitti. En son sarja takıp aldığımda ise açılmadı. Şarjdayken dı dıt diye ses çıkartıp beyaz ışık yanarken kırmızı ışık yanıp söndü. 10 dakika sonra...
  9. H

Yardım mi note3 dondu

tesekkür ederim, sorun çözüldü...
  10. H

Yardım mi note3 dondu

arkadaşlar merhaba cepport kvk güvencesiyle yaklaşık 5 ay önce aldığım mi note 3 telefonum bir kaç haftadır kısa süreli donma sorunu yaşıyordu, az önce telefonu elime aldığımda yine dondu, fakat yarım saat olmasına rağmen durumunda bir değişiklik olmadı. tuş kilidini ne parmak iziyle ne de desen...
  11. H

Sa. Notlar klasörün de gizledigimiz notu nasıl gorucez, tekrar görmek için ne yapmam lazım? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. H

Doğru söylüyorsun ben karistirdim. 9.5.3.0 la gelmiş onlar Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. H

Bugün kullanmaya başladım ekran süresini tam şarjdan sonra 16 saat verdi halbuki önceki sürüm 1 gün kullanımın ardından 16saat gösteriyordu ama sabah 4 de çıkardım şu anda 79 da . Sanırım gösterdiği süreden yinede çok gidicek şarjı onun dışında gözlemlediğim ekranı sağa kaydrdığımızda...
  14. H

teşekkür ederim. ben basılı tuttuğum için açılmıyomuş bir defa dokununca açıldı
  15. H

selamun aleyküm arkadaşlar. 3 gün önce mi note 3 aldım. bazı sorularım olacak. bi kaç tane uygulamayı açtığımızda uygulamalar arasında nasıl geçiş yapabilirm? yada nasıl bazılarını kapatabilirm. örnek vericek olursam mesela rehberi, mesaj kutusunu , twitterı ekranda aynı anda nasıl...
Üst Alt