h.berhan kullanıcısının son içeriği

1. h.berhan

Yardım Redmi 5 plus telefon kitlendi

Redmi 5plus telefonumu kapalıyken sıfırladım ve mi şifresini hatırlamadığım için kitlendi sorun şu ki mi hesabımın kayıtlı olduğu telefon numaramı değiştirdim ve mesaj atıp geri alma gibi bi şansım yok ne yapabilirim
  2. h.berhan

Çözüldü Redmi Pro vs Redmi 5 Plus

teşekkürler hepinize sayenizde hatadan döndüm redmi 5 plus alacağım.
  3. h.berhan

birde MediaTek MT6797T (Helio X25) işkemci sd 820 ile yarıştıranlar var ama işte benim kafa karışıklığım burdan başlıyor. 5 plus alıyorum o zaman herkese ilgisinden dolayı teşekkürler bu konu nerde acaba link atabilirmisiniz
  4. h.berhan

ya bi bakındım ama pek birşey göremedim siz sıkıntılarınızı aktarsanoz bana mtk ve redmi prodaki
  5. h.berhan

bir sebebi varmı bu söylediğinizin?
  6. h.berhan

birde daha güncel derken ne bakımdan daha güncel sistem/android açısından mı? Ve acıkçası ben uzunca bir süre kasma donma yapmayacak garantiyle fazla uğraştırmayacak bir telefon istiyorum o yüzden mtk ile sd arasında kaldım daha önce mtk kullandım ama sanırım düsük güclüydü aşırı ısınma...
  7. h.berhan

Mediatek işlemcilerin snapdragon farkı varmı? Benim için tasarım önemli değil zaten de ithalatçı garantiden dolayı sorun yaşayan birkaç kişi gördüm yorumlarda.kimisi yedek parca arıyor kimisi ısınma var diyor. Ama baktigim kadarıyla 1 ana işlemcisi 2 tane de yardımcı işlemcisi var telefonun...
  8. h.berhan

Hangisi daha iyi ikisi arasında kaldım redmi 5 plusun türkiye garantili 32 ye 3 lük modeli 1100tl'ye var Redmi Pronun türkiye garantisi yok ama 64e 3 lük telefonu 999 tl 10 çekirdek 2.5 ghz işlemci ama kullanıcısı az sanırım kafam çok karıştı hangisi daha iyi redmi pro kullananlar varsa forumda...
Üst Alt