Güllü_ kullanıcısının son içeriği

1. Güllü_

Yardım MIUI 12.5 ile birlikte yok olan oyun sürücüsü

Sorun Tencent'te olabilir. Muhtemelen oyun kaynaklı. 1631953712 Telefon modeliniz nedir?
  2. Güllü_

Yardım Ekran kapalıyken oynatma sorunu

Merhaba YouTube kullanırken video araç kutusundan ekran kapalıyken oynatmaya çalışıyorum bazen oluyor bazen olmuyor. MIUI 12.5 kullanıyorum cihaz Poco X3 NFC. Ses yardımcısı ve birden fazla medyayı oynatma açık. Sorun ne olabilir?
  3. Güllü_

Çok özür dilerim daha yeni gördüm. Lütfen geliştirici seçeneklerinden power monitor'ü aktifleştirip FPS'de mi yoksa Hertz'de mi düşüklük olduğuna bakabilir misiniz? Sorunu anca bunu bilerek çözebiliriz.
  4. Güllü_

Garantisi var yine de teşekkür ederim izin denetleyicisi gibi şeylerden bi kontrol etmeyi deneyeceğim eğer ise yarar bir şey bulursam rehber konu açarım. İyi geceler hocam.
  5. Güllü_

Açıkçası MIUI 12.5 sürümünde tam ekran göstergesi, ses asistanı gibi bir sürü çok ihtiyacım olan özellik geldi. Oyun sürücüsü Vulkan sürücüye geçiş yaptığı için rahatlıkla 120 FPS oynayabiliyordum ve gecikme yaklaşık 2-3 kat azalıyordu. Şu an kesinlikle oynayamıyorum cidden beter bir durum. Yani...
  6. Güllü_

Arkadaşlar Poco X3 cihazımı MIUI 12.5 sürümüne güncelledikten sonra geliştirici seçeneklerinden oyun sürücüsü ayarını bulamadım. Bir de baktım grafik sürücüsü ayarları var. Oradan oyun sürücüsü seçeneği tamamen kaybolmuş... Arıyorum arıyorum, bulamıyorum... Nerede bu..? Bilen var mı?? Ciddi...
  7. Güllü_

Yardım Depolama sıkıntısı

Elimle nasıl silebilirim yardımcı olur musunuz? Uzun zamandır araştırıyorum bir şey yapamadım 10 gb kaplıyor.
  8. Güllü_

Soru Chrome kaydırma ekran alıntısı sorunu

Yıl 2021 hala aynı sorun var. YouTube ve benzeri uygulamalarda çalışıyor fakat chrome'da sayfa açtığımda aynı senin söylediğin gibi, ekran görüntüsü ekranında kaymıyor bir türlü fakat tamamlandı dediğimde sayfa tamamen aşağı kaymış oluyor. Muhtemelen Chrome'un algoritma ve programlama şeklinden...
Üst Alt