Gullu83 kullanıcısının son içeriği

1. Gullu83

Mod HyperOS EuROM Türkçe dil modülü Magisk/KSU - v24.01.29-dev

Ellerinize emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler hocam...
  2. Gullu83

Mod [MIUI12] Ses Motorları (Harman Kardon ~ Sound Alive ~ Pulse Audio)

Merhaba arkadaşlar harman kardon ginkgo için uyumsuz mu? Yükleme adımına gire flaş ediyorum başarılı diyor ama ses ayarlarında mod görünmüyor?
  3. Gullu83

Çözüldü Selinux nedir? Zorlanmamışı neden riskli

Merhaba arkadaşlar selunix u cihazımda nasıl kontrol edebilirim zorlayıcı mı serbest mi diye acaba?
  4. Gullu83

Mod Miui System Launcher, Temalar, App Vault HolyBear Mod

Peki hocam teşekkür ederim..
  5. Gullu83

Öncelikle ellerinize emeğinize sağlık ben bunun gibi coştum romlarda eoot kullanmadan recovery mod olarak yükleyip kullanmak istiyorum.Bunun için bir mod yapılabilir mi? Bazı telegram kanallarında buna benzer birkaç mod buldum ama tüm MIUI 14 özellikleri yok... İlginize şimdiden teşekkür ederim.
  6. Gullu83

Mod Status Bar XL (MIUI 9) Durum Çubuğu Saat & Pil & Şebeke adı boyutları büyütme

Merhaba hocam öncelikle ellerinize sağlık ben kendi durum çubuğunda 4.5g yazısı normalden büyük araştırma yaparken bu konuya denk geldim orjinal halini arıyorum mümkün müdür acaba size zahmet hocam?
  7. Gullu83

Merhaba hocam öncelikle ellerinize emeğinize sağlık bunun gibi uygulamaların recovery modu yapılabilir mi acaba? İlginize şimdiden teşekkür ederim.İyi forumlar...
  8. Gullu83

Mod Ekran Resmi alma telefon çerçevesi ekleme.

Öncelikle ellerinize emeğinize sağlık.Trwp modu varmı acaba hocam?
  9. Gullu83

Modlanmış özelleştirilebilir MİUİ LAUNCHER ve WİDGETLER

Merhaba bu modun trwp versiyonu olabilir mi? Bazı sitelerde bu şekilde olanlar mevcut bunu da o sekile yapabilir miyiz acaba?
  10. Gullu83

Mod Redmi Note 8 - Kerneller - Modlar - Boot Animasyonları - Yararlı Rehberler

Merhaba arkadaşlar benim de stock kernel e ihtiyacım var port mui13 android 12 kullanıyorum bu rom quicksilver kernel ile geliyor ama aşırı ısınma şarj sorunu var bu yüzden stock kernel kullanmak istiyorum..
  11. Gullu83

Uygulama Dynamic Spot,Apple'ın Dynamic Island Özelliğini Android Cihazlara Kurma.

Anladım hocam çok teşekkür ederim bazen çıkınca ve geri girince kapanmış oluyor o neden olur peki bilginiz var mı hocam?
  12. Gullu83

Uygulama Dynamic Spot,Apple'ın Dynamic Island Özelliğini Android Cihazlara Kurma.

Merhaba hocam bunun herhangi bir güvenlik açısından sıkıntısı varmı bilgilerimizi dizdirmak gibi şunlara bunlara izin ver diyor ya kurulumda?
  13. Gullu83

Yardım Apk düzenleme, Türkçeleştirme, imzalama

T Teşekkür ederim hocam deneyim ama root sevmiyorum root atacak olursam mutlaka denerim hocam..
  14. Gullu83

Dosya bu hocam mui çin app vault uygulama si özelden yollama kısmını göremedim hocam..
  15. Gullu83

Tam hatırlamıyorum ama sai ile denemiştim sanırım olmamıştı hocam biraz oldu konuyu görünce bir danışayım dedim hocam..
Üst Alt