grin kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Yurtdışından gelen xiaomi mi6 telefona imei atma hk ...

Ok ben bursada birine yaptırdım istersen tel no vereyim
  2. G

Yardım Mi6 adım sayma problemi hk.

Merhaba, konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Mi6 telefonuma samsung health, google health, nike vs adım sayar yükledim ama ne arka planda ne de program içi çalışmadı. Nerde hata yapıyorum?
  3. G

Selamlar, bootloader kilidini açtıktan sonra 50liraya sim atma işlemini başkasına yaptırdım çok basit işlem ama risk almak istemedim. Senin telefona eski telefonun imei nosunu klonlaman gerekli tek nunarayı çift hatta atayabilirsin telini o halde 2 ay kyllanabilirsin diye biliyorum
  4. G

Pasaport işiyle uğraşamadım 50liraya attırdım imei yalnız önce bootloader kilidini açrırdım
  5. G

hoşbuldum. öncelikle bootloader işlemini mi yapmam gerekli yoksa imei değiştirme işlemini mi? nerden başlamalıyım ayrıca telefona henüz sim takmadım ingilizce seçneği var türkçe yüklü değil sanırım global rom mu yüklemem gerek, unlock işlemi mi yapmam lazım? biraz sitede bakındım ama nerden...
  6. G

merhaba, forumun yeni üyesiyim konu hakkında bilginize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. mi6 telefonuma imei atılmasımı yada başka telefonun imei ile değiştirilmesi hangisini önerirsiniz kendim nasıl yapabilirim. ayrıca bootloader işlemi gereklimi.
Üst Alt