grimser kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Güncelleme var ama güncelleyemiyorum

ayarların hafızası ne demek anlamadım kardeşim
  2. G

Yardım Güncelleme var ama güncelleyemiyorum

arkadaşlar mi mix kullanıyorum, kendi konusu ölü orada cevap veren de yok, bu konuya benzer bir durum bende yaşıyorum. telefonun kendi sistem uygulamarı ile ilgili 8 güncelleme var işte launcher tarayıcı themes gibi, güncelle tuşuna basınca başlıyor diyip hemen duraklatıldı oluyor. yani...
  3. G

Soru Mi Mix TWRP Kurdum Recovery Moda Nasıl Girilir

arkadaşlar bir sorum olacak, burada anlatıldığı gibi twrp yükledikten sonra illa root etmeye gerek var mı? ben sadece dolby atmos kurmak istiyorum rootla işim yok. dolby atmos olsa bana yeter zaten ses çıkışını beğenmiyorum malum kısık
  4. G

Yardım Yeni bir Mi Mix

çok sağolun arkadaşlar, sizin de dediğiniz gibi kendi stock romu gerçekten güzel ve kaliteli. root çok uğraştırıyorsa aman diyim zaten uğraşmam. eyvallah 1561826970 bir de şunu sormak istiyorum, kullanmayacağım ve kaldırmak istediğim bazı google ve mıuı programlarını nasıl kaldırır yada...
  5. G

Yardım Yeni bir Mi Mix

arkadaşlar selam dün denk geldi uygun fiyata 256/6 olan modelini aldım 2 ay garantili. 8.1 yüklü ve telefon genel olarak gayet akıcı premium hissi var. ilk kez mi telefon kullandığım için çok vakıf değilim root nasıl yapılır vs. Çok iyi olduğunu düşündüğünüz bir rom var mı uğraşmaya değer mi...
Üst Alt