Soru Mi Mix TWRP Kurdum Recovery Moda Nasıl Girilir

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
35
Mi Mix TWRP Kurdum Recovery Moda Nasıl Girilir
Arkadaşlar TWRP'yi kurdum HANİ ŞE EKRANI ÇİNCE ÇIKAN ekranı planı ama cihazdan TWRP moda nasıl
giriliyor bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.

NOT: daha sonra EU Fix yükledim ingilizce yaptım.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
35
Bunu indirdiniz ve sonra ne yaptınız? yani bunu nasıl yüklediniz?
zipi açtıktan sonra "twrp-installer" var çift tıklıyorum MS-DOs ekranı geliyor işte bir tuşa basın falan bi kaç kez bu işlemi yaptırıyor ve TWRP REVOVERY i otomatikmen cihaza kuruyor
ilk açılıkta RECOVERY MOD çıkıyor zaten ve DOSYADA FLASH ladın daha sonra oraya giremiyorum cihazdan giremiyorum,
5 saattir uğraşıyorum bu konu ile

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
zipi açtıktan sonra "twrp-installer" var çift tıklıyorum MS-DOs ekranı geliyor işte bir tuşa basın falan bi kaç kez bu işlemi yaptırıyor ve TWRP REVOVERY i otomatikmen cihaza kuruyor
ilk açılıkta RECOVERY MOD çıkıyor zaten ve DOSYADA FLASH ladın daha sonra oraya giremiyorum cihazdan giremiyorum,
Zip içindeki adb dosyasını PC nize kurup, sonra recovery.img'yi fastboot üzerinden kurmalısınız...Sizin yapmış olduğunuz şekil yanlış, Siz sadece TWRP'nin görüntüsünü yüklemişsiniz....detaylı anlatım burada...

Rehber - Mi Mix TWRP Yükleme ve Root Yapma

Oyla:

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
35
Zip içindeki adb dosyasını PC nize kurup, sonra recovery.img'yi fastboot üzerinden kurmalısınız...Sizin yapmış olduğunuz şekil yanlış, Siz sadece TWRP'nin görüntüsünü yüklemişsiniz....detaylı anlatım burada...

bunu doğru şekilde daha önce yaptım ve başarıyla kurdum ama DOKUNMATİK EKRANI ÇALIŞMIYOR başka arkadaşlarda bu sorunu yaşamış yazıyor saten

Oyla:

incimsi01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
veli
Cihazım
mi mix
Konular
2
aynı şekilde bende burdan kurabıldım dokunmatık calısanı fakat sımdı twrp ılk acılıs harıcı gelmıyor ılk acılısta sıfırlamadan hafıza gelmıyor sıfırlayınca supersuyu attırmıyor bana adbden rootlayamadım bır turlu cıhazı

Oyla:

tickymap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
xiaomi
Konular
4
aynı şekilde bende burdan kurabıldım dokunmatık calısanı fakat sımdı twrp ılk acılıs harıcı gelmıyor ılk acılısta sıfırlamadan hafıza gelmıyor sıfırlayınca supersuyu attırmıyor bana adbden rootlayamadım bır turlu cıhazı
kurabildniz mi ?

Oyla:

grimser

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murad
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
arkadaşlar bir sorum olacak, burada anlatıldığı gibi twrp yükledikten sonra illa root etmeye gerek var mı? ben sadece dolby atmos kurmak istiyorum rootla işim yok. dolby atmos olsa bana yeter zaten ses çıkışını beğenmiyorum malum kısık

Oyla:

Hknslm161

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xioami Mi Mix
Konular
9
Bu konu hakkında çözüm var mı şuan aynı sorunu yaşıyorum twrp açılmıyor