Grhnbbygt kullanıcısının son içeriği

1. Grhnbbygt

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

En alttaki dediğiniz salt tiki mi yoksa otg falan yazıyor o mu anlamadım MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Grhnbbygt

Soru Magisk depo

Tamamdır teşekkür ederim hayırlı geceler MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Grhnbbygt

Soru Magisk depo

Eski sürümleri yuklesem geri gelir mi ya da modüllerin zip dosyasını kendim kursam sıkıntı olur mu acaba MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Grhnbbygt

Soru Magisk depo

Mesela hangilerini MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Grhnbbygt

Soru Magisk depo

Magisk depoda modül aratınca istediğim modülleri mesela YouTube vanced gibi bulamıyorum. Bunun nedeni nedir acaba? Sürüm 20.4 apk 7.5.1 Telefon mi6 eubeta12 MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Grhnbbygt

Yardım twrp geri yükleme

Tamam anladım ama yine olmadı telefonu sıfırlamak zorunda kaldım yine maalesef MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Grhnbbygt

Yardım twrp geri yükleme

Geri yüklerken sadece datayı mi yükleyeceğim yine anlamadim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Grhnbbygt

Yardım twrp geri yükleme

Datayı geri yükledim telefon kafayı yedi geri sıfırlayıp baştan kurdum bı de sizinkini deneyeyim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Grhnbbygt

Yardım twrp geri yükleme

PC ye atmıştım yedekledigim dosyayı geri telefona attım ama twrpden geri yükle ekranında cikmiyur yüklediğim dosya yanlışlık nerede acaba :( MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Grhnbbygt

Yardım twrp geri yükleme

tamam hemen deneyip yazacağım umarım sorun olmaz
  11. Grhnbbygt

Yardım twrp geri yükleme

ben eubeta 11 deyken twrpden yedek aldım sonra da telefonu eubeta12 ye güncelledim.eski sürüm yedekleri galiba kurulmuyormuş yeni sistemin üstüne. ben şimdi bu yedeği nasıl kullanabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  12. Grhnbbygt

Yardım Fazla Sesli Hoparlör

Önceden olmuyordu ve dolby i açınca ses artmıyor azalıyor hatta ama yine de fazla ses çıkıyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Grhnbbygt

Yardım Fazla Sesli Hoparlör

Garip bir sorunum var medya sesi en düşükte iken zangır zangır bağırıyor hoparlör buna nasıl çözüm bulabilirim Rom:eubeta 20.3.19 Ayrica modüllerle alakalıdir belki diye foto ekliyorum MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Grhnbbygt

Soru Klasik ahize sesi problemi

Arkadaşlar an itibarı ile problemi çözdüm. Bu süreçte diș fırçası ve koli bandı taktiğini kullandım ama olmadı. Az önce sakız ile yapıştırıp çektim ve eskisi gibi oldu shjhhj. Ince delikli olduğu için mi6 fırça ve bant taktiği çok yaramıyor direkt çiğnenmiş sakızı yapıştırın MI 6 cihazımdan...
  15. Grhnbbygt

Soru Klasik ahize sesi problemi

Orası öyle maalesef çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt