Soru Telefon güvenliği

Grhnbbygt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Grhnbbygt
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
18
Telefonumu güvenli hale getirme adına neler yapabilirim örneğin samsung da olan şifreleme bu cihazda yok galiba bulamadım. En maximum şekilde ne yapabilirim acaba???

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Ayarlar - Gizlilik menüsünde telefon şifreleme olması lazım.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Nasıl bir güvenlik, hesap mı cihaz mı? Hesap güvenliği için iki aşamalı doğrulamayı aktif edebilirsiniz, cihaz güvenliği için şifre pin parmak izi vs tercih edebilirsiniz.

Oyla:

Grhnbbygt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Grhnbbygt
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
18
Nasıl bir güvenlik, hesap mı cihaz mı? Hesap güvenliği için iki aşamalı doğrulamayı aktif edebilirsiniz, cihaz güvenliği için şifre pin parmak izi vs tercih edebilirsiniz.
Hocam daha da fazlası var mı bunun yanı onu sormak istemiştim. Cihaz güvenliği için diyorum

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam daha da fazlası var mı bunun yanı onu sormak istemiştim. Cihaz güvenliği için diyorum

Ayarlar / Şifreler ve Güvenlik / Gizlilik / Gelişmiş / Şifreleme ve Kimlik bilgileri
En fazlası bu

Oyla:

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Neden yokmuş ki. Ben cihazımdan son derece memnunum. Yüz tanıma, pin ve şekilli giriş( adı her neyse) , notlar için gizli alan, albümde gizli alan, telefonda gizli alan, dosyalarda gizli alan, xiaomi hesap, ne nilim aklıma gelenler bunlar.
Sizin bahsettiğiniz ne gibi gizlilik açıkçası merak ettim. Samsung da olupda Xiaomi cihazda olmayan ne varmış.

Oyla:

Grhnbbygt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Grhnbbygt
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
18
Neden yokmuş ki. Ben cihazımdan son derece memnunum. Yüz tanıma, pin ve şekilli giriş( adı her neyse) , notlar için gizli alan, albümde gizli alan, telefonda gizli alan, dosyalarda gizli alan, xiaomi hesap, ne nilim aklıma gelenler bunlar.
Sizin bahsettiğiniz ne gibi gizlilik açıkçası merak ettim. Samsung da olupda Xiaomi cihazda olmayan ne varmış.
Mesela eski samsung telefonumda şifreleme yapmıştım hatta uzun sürmüştü harfler semboller falan istiyordu şifre için ve bunu yapınca geri alması zor oluyurdu sanki herseyi teker teker özel bir şekilde sifreliyordu diye hatırlıyorum ondan sordum

Oyla:

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Mesela eski samsung telefonumda şifreleme yapmıştım hatta uzun sürmüştü harfler semboller falan istiyordu şifre için ve bunu yapınca geri alması zor oluyurdu sanki herseyi teker teker özel bir şekilde sifreliyordu diye hatırlıyorum ondan sordum

Bir önceki mesajımda zaten bunu kendi telefonumda yapabildiğimi hatta diğer telefonlarda olmayıp sadece xiaomi telefonlara özel olan ikinci alan ile meraklı gözlerden dosyalarınızı hesaplarınızı fotoğraflarınızı saklayabiliyorsunuz.

Oyla:
Üst Alt