gorkemgulgun kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Mi8 Batarya Önerisi

Xiaomi Mi8 telefonumun 5. Seneye girmesinden dolayı bataryasını değiştirmek istiyorum. İstanbul Ümraniye tarafında önerebileceğiniz güvenilir batarya değişimi yapan yer var mı? Piyasada orijinal batarya yok diye biliyorum Deji takmayı düşünüyorum.
  2. G

Çekiliş Mi Stick TV - Forum Üyeleri için Çekiliş

Aldığım telefon ile birlikte katıldığım bu mecradan kendi xiaomi aileme yeni bir çocuk kazanmak çok hoş olur :)
  3. G

Yardım Mi8, 3G hızı 4.5 gden daha iyi?

Teşekkürler deneyeceğim
  4. G

2 senedir aynı bölgedeyim, fakat genel olarak telefonumun mobil veri kısmında bu sorun hakim, imei repair vs mi yapmam gerekiyor zamanında ithalatçı garantili almıştım
  5. G

Arkadaşlar 2.5 senelik mi8 telefonumda operatörüm Turk Telekom. Bugün elektrikler kesilince daha çok hissettiğim sorun başıma geldi. 4.5G aktifken full gösteren çekim göstergesi ile internete bağlanamıyorum. 3G öncelikli moda aldığımda ise hızımın daha yüksek olduğunu gördüm. Sorunumu...
  6. G

Madalya 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun!
  7. G

İnceleme Mi 8 GCAM UltraCAM 7.3.020 Astrophotography Deneme

Tüm özellikleriyle stabilse link atabilir misiniz GCam in?
  8. G

Yardım Mi Band 3 whatsapp mesajları göstermiyor

Sanırım sorunu çözdüm boşluğuma geldi kusura bakmayın uygulamaları bildirime eklememişimIdea~~
  9. G

Hocam şimdi güncelledim fakat yine bildirim gelmiyor whatsapptan, ilginç bir şekilde önceden sessize alıyordu aramaları şu an meşgule atıyor bu güzel bir şey ama whatsappı çözemedim bir türlü
  10. G

Mi band 3 ümde önceden whatsapp mesajlarımı görürdüm vs. Şu an sadece aramalar ve smsler gözüküyor MiFit 3.5.5.1 versiyon Mi band 3 v2.0.0.4 Gadgetbridge 0.31.3 Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
  11. G

Yardım Mi8 Miui 11 Wi-Fi bağlantı kopma sorunu

Evet arkadaşlar, miui 11 e geçtikten sonra wifi ağlarında kopmalar yaşıyorum ve çevremdeki wifi ağlarını görmüyor bazen aynı sorunu yaşayan var mı?
  12. G

Yardım Vodafone Mobil Veri sorunu

Valla ben vodafone a geçtim 43 TL fakat Afyon gibi bir yerde fazla mutlu olamadım. 8 GB normal 8 GB sosyal internet Whatsapp sınırsız 1000 dk her yöne 100 sms 43 TL
  13. G

Normali nedir, yani Afyondayım lakin bu kadar düşük olması yine saçma Aradığımda arkadaşın tavrında hiç öyle bir sorun yoktu hattınızı sıfırlıyorum dedi, 7 aydır vodafonedayım sürekli Tavla Çipi, süpürge, tost makinesi vermelerini de şikayet ettim sistemde teknik bir sorundan öyle oluyodur...
  14. G

Vodafone Müşteri Hizmetleriyle görüşmelerim sonucu internete erişimim oldu fakat hızım yine çok değişken 1-3-7 diye gidiyor 4.5 G ile.
Üst Alt