GokhanOfficial kullanıcısının son içeriği

1. G

Rom [Redmi 5 Plus][Official] Nusantara eLTS [10.0][31.05.2022]

Geç gördüm ama bilmiyorum hocam. Kernelle ilgisi olabilir.
  2. G

Sorun olacağını düşünmüyorum. Şifreyi sıfırlamak için format data yapmak gerekiyor. Bu ROM'da şifreleme kapalı.
  3. G

Rehber Batarya Kalibrasyonu

Root'a gerek yok alında. O dosyayı TWRP File Mabager'den TWRP açıkken silebilirsiniz.
  4. G

Soru Ekran camı

Bu işlemi yaptıran çok insan bulamazsınız ama ben başka modellere cam değişimi yaptıran arkadaşlarımdan böyle bir sorun duymadım. Bence işlemi yapan kişiyle iletişime geçin. Soruj büyük ihtimalle ondan kaynaklı. Eğer öyleyse sorunu çözmesi veya size başka bir ekran takması gerekir.
  5. G

Soru Kullandığınız Custom Rom Nedir?

crDroid 9.4 + Aghisna Kernel 22.04.2023 sürümü yüklü. Bazen arsyüx çöküyor ama güncellemelerle düzeltiyorlar. Onun dışında her şeyden memnunum.
  6. G

Soru Redmi Note 10 Pro en stabil rom

Neredeyse aynı, ben hızlı şarj ve pil tüketimini düşürmek için kuruyorum. Pil böyle daha iyi gidiyor.
  7. G

Soru Redmi Note 10 Pro en stabil rom

crDroid 9.3 + Sleepy Kernel Denediklerim arasında bir tek bu stabil ve kullanışlı.
  8. G

Soru 13.000 TL Telefon Tavsiye

Hocam Türkiye cihazı olarak Realme GT 2 Pro var şu anda. SD8G1 ile baya uygun bir cihaz. Güncel fiyatı 13000TL. Yurtdışı olarak ise Xiaomi 13 veya 12T Pro cihazlarına bakabilirsiniz. Ben de Redmi 5 Plus kullanıyordum. Redmi Note 10 Pro'ya geçip mid-range kullanımı sürdürdüm. Şimdiden hayırlı olsun.
  9. G

Hocam flaşlayarak da yaparsın ama gerek yok. APK'ları indirip güncelleyin Aurora Droid'den vs.
  10. G

Hocam Ayarlar - Nusantara Wings - Misc. menüsünde Spoofing'e ait başka bir ayar daha var. Onu açmanız gerekiyor. Telefon yanımda olduğunda ss atabilirim ama yerini tahmini olarak yazdım. Tahminimce bulabilirsiniz.
  11. G

Soru Note 10 Pro/Max hk.

Çoğu ROM kuruluyor hocam. İnsanlar kuruyordu yani. Bazen ufak çaplı kamera sorunları yaşayanlar vardı. 2-3 ROM da hiç kurulmuyordu. Hindistan cihszın 108MP olanı yoktur. Arka kapakta CE ibaresi ve çöpe atmayın simgesi var mı?
  12. G

Hocam MicroG doğru kurulduysa hata vermez. MicroG zaten Google servisinin kendisi. Ancak bunun için Nusanrara ayarlarından "Package Signature Spoofing" tarzı bir ayar olması gerekiyor. Bunu açıp MicroG'ye Signature Spoofing izni vermeniz gerekiyor. Uygulamanın içinden izinleri iyi kontrol edin...
  13. G

Çözüldü MIUI Kuramıyorum

Böyle bir sorun hiç yaşamadım ama belki MIUI 11 kurmaya çalıştığınız içindir. En son MiRoom'un MIUI 10 son sürümünü arkadaşımla kurduğumuzda ikimizde de sorun olmadı. Onun linkini vereyim, onla da deneyin. Sistemi açarsanız da Google hesabınızı ekleyip kaldırın, sonra stock ROM deneyin. ROM...
  14. G

Yardım zRam kapatma modülü

Açıklama: • Master RAM'ın bir varyasyonudu • Tüm zram ve swap'ı kapatı • Sistem RAM kullanımını optimize ede • IO ve küçük CPU, GPU'ları optimize ede • Tüm swap'ı kapatır ve RAM daha serin kalır, daha az pil tüketir ve daha istikrarlı hale gelir, bu nedenle IO ve deneyim daha iyidir Ben ZRam'in...
  15. G

Çözüldü Redmi Note 10 pro göz yorgunluğu ve yanma hissi

MIUI Mind ROM'unda vardı ama şarj tüketim sorunu olmuştu bende.
Üst Alt