gokbrk2 kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Aniden fastboot moduna girdi çıkamıyorum

Teşekkür ederim. İyi geceler
  2. G

Twrp atmıyor fastboota giriyor. Yarın bir İnternet cafeye gidip twrp den rom atsam düzelir mi yoksa fastboot rom mu atmam lazım?
  3. G

Merhaba. Biraz önce telefonumun şarjı bitti, şarja taktım ve telefon fastboot moda girdi. Mi Globe rom kullanıyorum ama aylardır güncelleme yapmadım. TWRP erişimi sağlayabiliyorum ama kampta olduğum için telefona romu atıp flashlayamıyorum. Bir çözüm öneriniz var mı?
  4. G

Soru Bir gün hepimizin başına gelecek (güncelleme desteğinin kesilmesi)

Zaten sorun donanımının yetmemesi değil. Sorun yeni android sürümlerinin portlanması gereken çok daha fazla telefon olması. Mi9, Mi9 SE, Mi 9 Lite, Mi9 Lite Pro, Mi9 Explore Edition, Mi10 ve tüm alt modelleri, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro vs vs. bu kadar yeni telefona portlamayla uğraşıp geri...
  5. G

Açıkçası ben xiaominin yazılım konusunda miui10 ve sonrasında bozduğunu düşünüyorum. Yazılımlarında buglar her zaman mevcuttu ama ilk başlarda yeni bir firma diye gözardı ediyordum ama kaç yıllık firma oldu hala saçma sapan bugların olması çok can sıkıcı. Mesela kız arkadaşım mi9 kullanıyor...
  6. G

ben bu konuda huawei'yi daha iyi görüyorum. Xiaominin gereksiz yere çok fazla telefon çıkarttığını düşünüyorum. Bi Mi bi Redmi serisi çıkartsa çok daha iyi olur bence. Ama öyle yapmak yerine Mi, Mi Lite, Mi Pro, Mi SE, Mi Lite, Mi Explore Edition, Redmi, Redmi Pro her sene en az 7 telefon...
  7. G

evet ama bir gün onu da almayacak (ben android 12 yi almayacağını düşünüyorum) ondan sonrasında ne olacak aosplar bir süre daha güncelleme vermeye devam eder mi? 1592766813 android 11 güncellemesi alacak telefonlar arasında var mi8 ama 12 yi almayacağı kesin :)
  8. G

Xiaomi mi8'e sahip bir EU Beta kullanıcısıyım ve Eylül ayında Mi8'e haftalık beta güncellemeleri verilmemeye başlanacakmış. Sanırım Android 11'den sonra da yeni android sürümlerini vermezler. Bu olay elbet her telefonun başına gelecek. Aklımdaki soru şu, artık yavaş yavaş bu telefon emekliye mi...
  9. G

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

mi8 için güncelle desteğinin kesilecek olması üzücü olmuş :( pek de eskimemişti henüz
  10. G

Rehber (Android 10 - MIUI 11) Viper4Android FX Kurulumu

Yok mu şu sorunu çözen? Her şeyi denedim ama hala çözemedim. Adımları uyguluyorum ama sürekli modül bulunamadı hatası alıyorum.
  11. G

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Sanırım masik x te kalacağım. Akıllı ağ özelliği nasıl kullanılıyor? Ayarları nasıl olmalı?
  12. G

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Masik x ten geçmeyi düşünüyorum geçmeli miyim? Pil performansı olarak hangisi daha iyidir? Bide 3 wipe yapıp direk üstüne kursam sıkıntı olur mu?
  13. G

Rom Masik X ™ 9.1 Rom MIUI 11 [Güncel]

8.2 mi8 için çıkmadı mı? Linki bulamadım da.
  14. G

Mod Legendary Kernel Tweaks [LKT]

Fde.al mi tavsiye edersiniz yoksa bunu mu? Fde.al daha çok tutulmuş sanki
  15. G

Soru Gece Otomatik Twrp Atması ve Acilmamasi

Şebeke sorunundan kastınız nedir? Ben 2 haftada bir rom değiştiriyorum hiç yaşamadım böyle bir problem :) ayarlar-cihazım-tüm özellikler-dahili hafızaya sürekli basın telefon bilgisi kısmı açılacaktır. Ordan hem 1 de hem 2 de şebekeyi lte/wcdma ayarlayın şebeke sorunu çözülecektir muhtemelen.
Üst Alt