gok_ker kullanıcısının son içeriği

1. G

Rehber GPS Sorunu ve Çözümü

8 aydır kullandığım mi8'de 2 ay öncesine kadar bu sorunum yoktu, ama idare ediyordum. Şimdi 1-2 haftadır tamamen zıvanadan çıktı. Ne ekran dönüyor ne de doğru yerde gösteriyor, çok geri kalıyor yani. Ben "Google Maps Go" uygulamasını indirerek sorunu çözdüm. Yüklü olan haritaları kullanmıyorum...
  2. G

Yardım Xiaomi mi 8 ekran sorunu

kesinlikle alakalı değil. zaman zaman gelip giden bir sorun olduğu için karıştırılıyor
  3. G

Soru Mi 8 ekran parlama sorunu

cihazın problemi her geçen zaman artıyor. artık 3700tl ödediğim cihaz bana çalışmıyor. bugün 5 saat off du. lanet
  4. G

niye yeni aldığımız cihaza 1000tl tamir parası verelim. haklarımızı korumalıyız bence 1548008963 arkadaşım yaşadığın son durum nedir? birlikten güç doğar. aynı sıkıntıyı yaşıyorum da
  5. G

aslında bu sorunu yaşayıpta, servis ve/veya tüketici hakem heyeti tarafında yol almış arkadaşlar varsa ve yaşadıklarını paylaşabilirse iyi olur bence. hatta birlikten güç doğar mantığıyla bilinçli ve güçlü bir şekilde hak arayışı yapmak mantıklı olmaz mı? Anlattığınız Migros ve idealseçim...
  6. G

Maalesef olmadı. Sorun inişli çıkışlı. Ortam aydınlığı ile de direkt alakalı. En problemli an en karanlıkta oluyor. Bu arada önceki sürümde sorun kalmamıştı diye eskisini yükledim gibi şey değişmedi. Bu sorun yazılımsal değil.
  7. G

:( ben migrostan almadım ama idelsecim den aldım. 2. telefonumu yurtdışından almıştım, bu yüzden onda sorun yok. peki servise verenler ücretsiz çözüm buldu mu, yoksa ücret mi isteniyor acaba? benim telefonun servisi Ritzy imiş.
  8. G

Ben geri bildirime yazmıştım sorunu. Bugün cevap geldi. Ekran sorunluymuş, en yakın servise vermeliymişim :-(
  9. G

Arkadaşım teşekkürler. Denedim %90 faydası oldu. En azından triplere girip kilitlenip kendi kendine resetlenmiyor artık. Ama bir önceki flaşlamalar devam ediyor. Keşke bir önceki güncellemeye alabilsem 1546373930 Bencede yazılımsal. Bir önceki güncellemede sorunum çözüldü. Ama bir güncelleme...
  10. G

Yok hocam olmuyor. Daha önce dediğinizde de denemiştim, olmamıştı tabi. İşin kötüsü parmak iziyle açtığımda bazen ekran gelmiyor, bunu ısrarla yapmaya devam ettiğinde tuhaf biçimde kilitlenip, ekran çok kısık bir şekilde yeniden başlıyor kendi kendine. Birde bu yeni güncellemeden sonra...
  11. G

Bu telefon şaka gibi. En son 10.1.1.0 güncellemesiyle sorunum bitmişti. 2 gün önce 10.1.2.0 geldi, yüklemez olaydım. Sorun devasa arttı. Çok daha fazla flaş çakmaları olmasını bırakın, telefon açılmıyor bazen, krize girip kendi kendine kapanıyor. Ayrıca eskiden her zaman açık modu aktifken...
  12. G

Yüklenmemiş olabilir mi, tekrar yükler misiniz. Benim sıkıntım kalmadı, 10 numara oldu. 1545340621 1545340623
  13. G

Sizin sorun farklı o zaman. Benim telefon 10 numara oldu. Daha farkları çok inceleyemedim ama flaş çakmaları bitti. Ayrıca herhangi bir mesaj geldiğinde Bluetooth kulaklık açıksa telefondan bildiri gelmiyordu, bu da büyük sıkıntımda. Çoğunlukla kulaklık kulağında değil tabi, gelen bildirimde...
  14. G

Gözümüz aydın. Güncelleme geldi, iniyor şimdi :-)
  15. G

Evet o kadar şey okudum ki betası da var. Haftalık deneniyor, kararlısı da. Yükleme yapabilmek için mi8 için twrp yüklemek gerekiyormuş. Bende yeni öğreniyorum. Aşağıdaki linke yükseltme işlemini çokdan başarmışlar. Ben dünyayı arayıp bu noktaya gelmişken çözüm burnunuzun dibindeymiş :) Hatta...
Üst Alt