gobris kullanıcısının son içeriği

1. G

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - EEA Avrupa Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.6.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

herkese selam. Cok acemi sorusu olabilir ama yardimci olabilirseniz sevinirim. Telefonumda global 12.5.1 tr kurulu hala. Malum agustos ayından beri yeni guncelleme almıyor. Simdi ben global EEU recovery versiyonunu indirsem, direkt olarak telefonun içindeki yazılım guncelleme kısmından...
  2. G

Yardım Mi 5s Boot edememe sorunu

Tekrar merhaba cihaz icindeki edl pinlerini acarak cihazin bootloader korumasını astim. flashtool update yapmaya basliyor ama, dummy.img kopyaalarken kaliyor. daha ileri gidemiyor. farkli imajlar ile. farkli flash toollar ile denedim hepsinde aynı yerde takilip kaliyorum 1598626418 Hadi bir...
  3. G

Yardım Mi 5s Boot edememe sorunu

Merhaba, Epey suredir miui beta surumu kullanıyordum. Cin surumu. Stable surume geceyim dedim.. Update secenegi icinde stable surume gecis secenegi de vardi. bastim. yukledi. reboot etti. Dİl/ulke (cin) secimi yaptiktan sonra, telefon surekli one moment diyip durmaya basladi. ilerleyemedi...
  4. G

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Ben de 2 yil once Uygun İletisimden aldim telefonu. Hepsiburada uzerinden. Biraz once karar no ile hepsiburada'dan bilgi talep ettim. Oradan ne cevap gelecek bekleyip gorecegiz. Duruma gore Tuketici mahkemesi yolları taştan.
Üst Alt