gmdelite18 kullanıcısının son içeriği

1. gmdelite18

Soru NetGsm yurtdışı telefon sorunu?

Benim de merak ettiğim bir konu. Yurtdışı cihazda ve repairli cihazda kullanan var mı?
  2. gmdelite18

Sohbet IMEI süresi yenilenmesi 2024

IMEI süresi yenilenince e devlette sorgudaki açıklama değişiyor mu? Bende halen kayıt dışı olduğu tespit edilen IMEI yazıyor.
  3. gmdelite18

Sohbet Kebap

Allah kolaylık versin. Ne işle meşgulsünüz ayıptır sorması hocam?
  4. gmdelite18

Yardım Dirençli 12T Pro Şebeke Sorunu

ben de aynı şekilde çözdüm. Redmi Note 10S cihazda Vodafone kullanırken başıma gelmişti. Yeniden repair yaptım. Yeni hat aldım öyle düzeldi.
  5. gmdelite18

Yardım Dirençli 12T Pro Şebeke Sorunu

Neden Vodafone olup olmadığını merak ettiniz hocam? Benzer bir sorun yaşadım da Vodafone'la alakalı mıdır?
  6. gmdelite18

Rom Xiaomi 12T (plato) eu ROM (xiaomi.eu_multi_PLATO_V14.0.1.0.TLQMIXM_v14-13)

Siz söyleyince kontrol ettim. Bana OTA'dan güncelleme gelmiş de 12MB gözüküyor. Açıklama garip bir şekilde İngilizce yazılmış. Halbuki telefonu Türkçe kullanıyorum, şimdilik denemeyeceğim. Fastboot ya da recovery rom yayınlanmış ise forumdaki rehber konulardan faydalanabilirsiniz.
  7. gmdelite18

Çözüldü Xiaomi 12T 120 Watt Şarj Desteği

Evet hocam üst mesajlarda belirttiğim gibi, 6A kablo ile sorun çözüldü. Bendeki kablo 3A olduğu için 120w desteklememiş, satıcı özür dileyip 6A gönderdi.
  8. gmdelite18

Madalya Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

Cumhuriyet'imizin 100. yılı kutlu olsun. Nice 100 senelere.
  9. gmdelite18

Satıldı 1 günlük Xiaomi 13 12/256 uygun fiyata

Direnç işlemi yok dimi hocam?
  10. gmdelite18

Diğer MIUI 15 yerine MIOS

Sene başından beri MiOS konusuyla alakalı sızıntılar gündemde. Ağustos ayında Xiaomi mios.cn alan adını almıştı. Ben MIUI 15i bırakacağını sanmıyorum. Belki bir sonraki model MiOS'la gelebilir ama Xiaomi 14'ün MIUI 15 ile piyasaya sürüleceği kesinleşti.
  11. gmdelite18

Sohbet Sohbet köşesi

Hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar.
  12. gmdelite18

Yardım Şebekem Arızalı

Zaten takılmış ve farklı sim kart takılıyken bir sorun olmadığı belirtilmiş ilk mesajda.
  13. gmdelite18

Yardım Şebekem Arızalı

Hocam sorunuzun cevabını kendiniz vermişsiniz aslında. SIM kartınızı başka cihaza taktığınızda sorun devam ediyorsa demek ki SIM kartta bir sorun mevcut. Farklı sim taktığınızda bir sorun olmuyormuş. Sorunu qcn'de, cihazda aramaya gerek yok diye düşünüyorum. Sorunu belirtip SIM kart değişikliği...
  14. gmdelite18

Yardım Xiaomi 12T Y.D kaydı gelir mi?

hocam özelden konuşabilir miyiz?
  15. gmdelite18

Yardım Xiaomi 12T Y.D kaydı gelir mi?

Yazdığınız cümlenin mantığını çözemedim hocam. Yazılımsal kayıt mı çıktı? Neyin programı? Dirençle 2-3 aydır herkes işlem yapıyor piyasada yeni çıktığı falan yok. Arkadaş sizden usta ismi, dükkan ismi istemiş bunu paylaşıp iş yaptırıp para kazandırmakta ne gibi bir yanlış durum söz konusu...
Üst Alt