gkhntsdmr kullanıcısının son içeriği

1. G

Tema NewPort V12 DarkLight MIUI12 Uyumlu Tema

Yeniledim mtz linkini
  2. G

Satış Vodafone Faturalı tarifeler 2024 güncel

banada bu lazım muhtemelen 3-5 mbps hız verecektir tarife
  3. G

Satış Vodafone Faturalı tarifeler 2024 güncel

Red sınırsız max paketinden bu pakete geçebiliyormuyuz?
  4. G

Ana Başlık Xiaomi 14 Tanıtıldı

Xiaomi keşke mi6 kadar stabil sorunsuz uzun ömürlü bir cihaz yapabilse tekrar, İlk xiaomi cihazım mi6 idi 3 yıl kadar aktif kullandım, hiç sorun yaşamadım keyfe keder çeşit çeşit rom kurdum beni hiç üzmedi, sonrasında note 9 pro alarak büyük pişmanlık yaşadım ardından hemen poco f2 pro ve...
  5. G

Çözüldü Redmi K60 hiç çekmiyor

Cihazda band 20 yok. Nevşehirdeki arkadaşın merkez değil kırsal bir bölgede köy vs yaşıyorsa çekmemesi normal. Hatta nerjezde bile yayın yapan operatörler sadece band 20 ağırrlıklı yayın yapıyorsa ki çoğu hala öyle çekmez telefon
  6. G

Yardım İnstagram hala kalitesiz mi atıyor storyleri ?

Aero instada hangi ayarları yaptınız kaliteli atması için?
  7. G

Çözüldü Mİ 8 SE Uyku Modunda Şarjın Bitmesi

Şebeke yüzünden olabilir, telefon az çekiyorsa eğer bu sorun olur. Uçak modunda bırakarak deneyebilirsiniz
  8. G

Yardım Mi PC Suite yedeklemeyi başka telefona yükleyemiyorum.

mi cloud yedeklemesinde notlar yedeklemesi açıksa eğer yeni telefona aynı mi hesabıyla giriş yapıp senkronizasyonu açınca tüm notlar geri gelir
  9. G

Yardım telefonda komple yedek almak mümkün mü?

Banada komple rom şeklinde yedekleme yöntemi lazım. Mesela şuan global romdayım ve 150 ye yakın uygulama kurulu, bir kaç günlüğüne aosp rom deneyip geri dönmek istiyorum globale ama tekrardan o kadar uygulama yükleyip ayarlarıyla uğraşmadan rom şeklinde yedekleyip geri nasıl yükleyebilirim
  10. G

Yardım 120w şarj aleti yavaş şarj ediyor

Kablodan emin olmak için cihazı serin ortamda deneyin batarya sıcaklığı 40dereceyi geçmediği sürece hızlı şarj olması gerek kablo ve adaptör sağlamsa
  11. G

romla değil kernel ile alalı, o sıcaklıklarda şarjı yavaşlatması batarya ömrü için iyi birşey. tavsiyem telefonu şarja takmadan önce 10 dakika soğumasını bekleyip öyle takmak ben o şekilde yapıyorum
  12. G

Batarya ısındığı için şarj yavaşlıyor olabilir, telefonu soğutarak şarja takın, varsa klimalı bir odada soğuduktan sonra deneyin şarj hızını benim mi11 ultra cihazım batarya 44dereceye geldiği zaman şarjı yavaşlatıyor, ama klimalı odada şarj edersem 35 36 derecelerde sabit bir şekilde hızlı doluyor
  13. G

Yardım Rom sonrası hızlı şarj problemi

Bataryayı soğutup denermisin hocam. 45 derece olan batarya tabiki hızlı şarj almaz, sorun romda değil batarya sıcaklığında
  14. G

Mod Mi11 Ultra Leica Kamera Modülü ( Diğer modeller için denenebilir )

aero kullanıyorum videoları 1080p 60fps çekmeme rağmen yinede bozuyor kaliteyi
  15. G

Mod Mi11 Ultra Leica Kamera Modülü ( Diğer modeller için denenebilir )

evet şu instagram ve whatsapp kalite olayını bir türlü çözemiyorum :(
Üst Alt