gaddarnahra kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Şarj yüzdesi sorunsalı

Ben Securiy(Güvenlik) menusundeki pile tıklayıp bakıyorum yüzdesine şimdilik sende böyle idare et
  2. G

Soru Xiaomi Mi8 IMEI Hakkında Soru

Peki bu malum yöntem bundan önceki modellerde her zaman çıktı mı ? ben mi 5s plusu aldığımda pasaporta kaydederken boşa harcama hakkında sistem çok basit diye arkadaşlarım anlatmıştı bana ama ben zaten boşta halledeyim demiştim. Şimdi o imkan yok o yönteme bakacağız oda gelir diye umuyorum 8 ayda
  3. G

Teşekkür ederim. Evet 9.5.13.0 Global Stable olarak geldi. Face unlock u bulamadım galiba yok parmak izini falan ayarladım onu yüz tanımayı bulamadım açıkcası o ilerleyen sürümlerde gelir mi ki ? 2. si 4+4 ay kullanırken 8 ay içinde pasaport bulun anlamında mı söylediniz yoksa 8 ay içinde o...
  4. G

İyi forumlar herkese... Ben xiaomi mi5 Plus kullanıcısıyım bu cihazımı Türkiyeden bir arkadaşlar hiç alışmamış alıp ablamın pasaportuna kaydedip kullanıyorum. Bir arkadaşım iş gezisi sebebiyle Hong Kong'a gitti ve bende dahil 3 arkadaşımıza Mi 8 aldık. Cihazlar global romlu geldi (Açılırken dil...
  5. G

Yardım Mi Hesabı oturum açma

Beyler konuyu bende hortlattım galiba ama bu gün xiaomi mi5s plus model telefon aldım fakat cihaz bul durumu kontrol edilemedi uyarısı veriyor sürekli nasıl geçeceğimi bilmiyorum yardım edebilecek var mı? Edit: 10 15 dakika sonra tekrar denedim ver herşey normal teşrkkürler
Üst Alt