Soru Xiaomi Mi8 IMEI Hakkında Soru

gaddarnahra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
1
İyi forumlar herkese... Ben xiaomi mi5 Plus kullanıcısıyım bu cihazımı Türkiyeden bir arkadaşlar hiç alışmamış alıp ablamın pasaportuna kaydedip kullanıyorum. Bir arkadaşım iş gezisi sebebiyle Hong Kong'a gitti ve bende dahil 3 arkadaşımıza Mi 8 aldık. Cihazlar global romlu geldi (Açılırken dil soruyor türkçe dahil diller var). Ben mi5s plusu alırken imei için herkes farklı bir yöntemle eski telefonlarının imeileriyle değiştiriyorlardı yani en azından ben böyle biliyorum. Şimdi sorum şu ben bu sefer pasaport bulamıyorum ve bulamıyacağım bunun ayrı bir yöntemi var mı? Aksi takdirde telefonu bir süre açmıyacağım sanırsam :) Forumda araştırdım göz ucu ile konuyu bulamadım eğer konu kirliliği yaptıysam özür dilerim.

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Cihazlarınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. İlk sim yuvasını 4 ay, ikinci sim yuvasını da 4 ay toplamda 8 ay kullanabilirsiniz telefonunuzu. Cihaz hangi sürüm ROM ile geldi 9.5.13.0 mı? Face Unlock özelliği var mı?

Oyla:

gaddarnahra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
1
Teşekkür ederim. Evet 9.5.13.0 Global Stable olarak geldi. Face unlock u bulamadım galiba yok parmak izini falan ayarladım onu yüz tanımayı bulamadım açıkcası o ilerleyen sürümlerde gelir mi ki ? 2. si 4+4 ay kullanırken 8 ay içinde pasaport bulun anlamında mı söylediniz yoksa 8 ay içinde o malum yöntem çıkar o zaman uygularsınız anlamında mı? cevabınız için teşekkür ederim

Oyla:

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Teşekkür ederim. Evet 9.5.13.0 Global Stable olarak geldi. Face unlock u bulamadım galiba yok parmak izini falan ayarladım onu yüz tanımayı bulamadım açıkcası o ilerleyen sürümlerde gelir mi ki ? 2. si 4+4 ay kullanırken 8 ay içinde pasaport bulun anlamında mı söylediniz yoksa 8 ay içinde o malum yöntem çıkar o zaman uygularsınız anlamında mı? cevabınız için teşekkür ederim

Herhalde Face Unlock düzgün çalışmıyor diye çıkarttılar, sonraki sürümde gelir. Evet 8 ay sonra pasaport bulmanız lazım ya da yöntem. :)

Oyla:

gaddarnahra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
1
Peki bu malum yöntem bundan önceki modellerde her zaman çıktı mı ? ben mi 5s plusu aldığımda pasaporta kaydederken boşa harcama hakkında sistem çok basit diye arkadaşlarım anlatmıştı bana ama ben zaten boşta halledeyim demiştim. Şimdi o imkan yok o yönteme bakacağız oda gelir diye umuyorum 8 ayda

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Peki bu malum yöntem bundan önceki modellerde her zaman çıktı mı ? ben mi 5s plusu aldığımda pasaporta kaydederken boşa harcama hakkında sistem çok basit diye arkadaşlarım anlatmıştı bana ama ben zaten boşta halledeyim demiştim. Şimdi o imkan yok o yönteme bakacağız oda gelir diye umuyorum 8 ayda
Malum yöntem her zaman çıkıyor. Yine çıkacaktır. Belki çıkmıştır bile bi araştırın o yöntem ile imei atanlara sorun :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt