gaddar969 kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Şarj sorunu

Böyle Bir Sorunla Karşılaşmadım Bataryada Sorun Olabilir.
  2. G

Rom MI 8 Global Kararlı MIUI V10.3.4.0 PEAMIXM İndirme bağlantısı

Global Kararlı 9.5.13.0 rom dan buna geçtim muazzam performans oldu direk twrp den yükleme yaptım hiç wipe yapmadan oyunlarda bariz fark var eskiye nazaran, cok oyun oynayan birisi olarak çok begendim sanırım bu surumde baya kalacagım teşekkürler paylaşım için bu arada Game Turbo Modu Efsane olmuş
  3. G

Rom MI 8 Global Kararlı MIUI V10.3.4.0 PEAMIXM İndirme bağlantısı

Ben Telefonu Aldığımdan Beri Hiç Güncelleme Yapmadım.Şuanda Global Kararlı 9.5.13.0 Yüklü Ve Twrp Var.Buradan Hangi Dosyayı İndirip Flashboot ile Yükleme Yapabilirim.Yada Twrp mi Kaldırmam Gerekiyor.
  4. G

Yardım Mi 8 Twrp ve Root

Sıkıntının nereden kaynaklandığını bende tam olarak anlamadım ama twrp ve farklı bir root flash layınca telefon açıldı ama tahminim flashladıgım magisk den kaynaklanıyor daha sonrasında farklı biryerden supersu.zip flashlayınca telefon acıldı.
  5. G

Yardım Mi 8 Twrp ve Root

Gördüğüm Kadarıyla Sıkıntımı Yaşayan Yok Veya Kimse Bilmiyor.Neyse Sorunu Çözdüm Konuyu Kapatabilirsiniz Teşekkürler Tekrardan.
  6. G

Uygulama Mi 8 için Google Kamera Uygulaması "MGC_5.2.022"

Bariz Fark Var Deneyeceğim. Teşekkürler
  7. G

Yardım Mi 8 Twrp ve Root

Selamün Aleyküm öncelikle herkesin bayramını en icten dileklerimle kutlarım. Hali hazırda 6 ay once mi6 ile xiaomi kullanmaya basladım simdi mi6 mı satıp mi8 aldım elime ulastı 1 hafta once asıl soruya gelecek olursak; mi6 kullanırken bl kilidi icin basvuru yapmısdım basvuru onaylandı fakat bl...
Üst Alt