gacvokem kullanıcısının son içeriği

1. G

Rehber Android 13'ten Android 11'e düşme

global arama duruduruldu hatı almaktayım android 13 de kullananlarda varmı aynı sorun? 1668583210 global arama duruduruldu hatı almaktayım sizde android 13 de varmı aynı sorun?
  2. G

Soru Redmi Note 10 Pro Almalı Mıyım?

yanlış birşey demedimki gidip bakacak cihazları karıştıracak alacak bu kadar basit , öğrenmesi içinde youtube yeterlidir onlarca video var burada konu açmasıda yanlış bana göre iyi olan, sana göre kötüdür, belki onu tatmin etmeyecek . ayrıca herkes kendi cihazını öve öve bitiremez eksi...
  3. G

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Stock launcher KWGT vidhet
  4. G

Yardım Redmi Note 10 pro yakınlık sensorü sıkıntılı

dostum senden başka sıkıntı yaşayan yok herhalde.
  5. G

son durum nedir varmı sıkıntı ? 1632491995 son durum nedir varmı sıkıntı ?
  6. G

sensor sorunu yaşayan arkadaşlar şu videodakini deneyebilirmi benim cihazda sorun yoktu ama sırf sensor sorunu var dedikleri için denedim cihaz daha stabil oldu gibi . sizde bir bakın derim
  7. G

Yardım Mi note 10'dan redmi note 10 pro'ya geçilir mi?

oneplus 5t den 8 proya gececektim not 10 proya yöneldim. gayet başarılı cihaz size sahtesi denk gelmiş olmasın :))) 120 hz 24 saat sıkıntısız kullanıyorum...
  8. G

Yardım samsung gear s3 frontier

huawei wath gt2 ile sorunsuz kullanıyorum uygulamada izinleri hep verdinizmi kurarken?
  9. G

Yardım Bluetooth Bağlantı Problemi

baglantıları tüm çıhazlardan unuttur saat dahil..... veriler ve ön belleği temizle telefonundaki saat uygulamasından ve buethoot uygulamasıda dahil temizle öb belleği vs . önce saati sıfırla sonra yeniden bağla daha sonra aracı- kulaklıgı yada başka bir cihazı bu şekilde bir deneyin umarım...
  10. G

arkadaşlar one plusdan gectiğim için bir şey danışmak istiyorum, oneplusda rot ve rom kilit açma 15 dakikada hallediyordum , bu cihazda anladığım kadarıyla kilit açma için xiomiye sistemden hesaptan istek yapıyoruz. sonrası rom ve root vs. cihaz garanti dışı kalıyor öğrenmeki stediğim su ben...
  11. G

Soru OnePlus 8T

dostum iyi kullanırsan cihaz üzmez ama arızalanınca , direk çöp op 5t tecrübemle sabittir. parça bulamazsın ona göre karar ver bende op 8 proyla-8t arasında kaldım sonra vazgeçip not 10 pro 6-128 aldım eski bi one plus kullanıcısı olarak gayet memnunum.
  12. G

dostum nerdeyse 30 defa denedim kulağa yaklaşınca yeşil uzaklaşınca kırmızı sorun gozükmüyor , aramada yaptım kulağa yaklaşınca ekran siya uzaklaşınca ekran açılıyor
  13. G

verdiğiniz programı nasıl kullanacağımı anlatırsanız test edip sonucu paylaşayım. şu an denedim telefonu kulağıma getirirken ekran kapanıyor uzaklaşınca açılıyor 10-15 defa denedim bu şekilde... 1630343496 hocam dun aldım açtım gelen güncellem bu şekilde . ama sorun varsa gelecek güncelemede...
Üst Alt