furkanefe.exe kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Rom değiştirme

merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı ben cihazıma bu videodaki gibi yaparak cihazımı eea miui 14 den global hyperos'a geçirmek istiyorum fakat aklıma takılan bir konu var önceden aynı şekilde eea romdan Indonesia romuna geçiş yapmıştım fakat bir yerden öğrendiğim kadarıyla Indonesia romundan...
  2. F

HyperOS Redmi Note 11 Pro 5G HyperOs

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı şu ana kadar bir çok xiaomi redmi modeli HyperOs aldı hatta benim cihazımın aynısının çin versiyonuna da hyperos geldi fakat diğerlerine gelmedi internette gelicek diye yazıyordu fakat hâlâ bir gelişme yok bu durum hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse...
  3. F

Yardım Redmi Note 11E Pro nfc

Nfc olmadığını veya bozulduğunu nasıl anlarım telefonun içini açmadan bide yoksa eğer sonradan telefoncuya falan taktırabilirmiyim
  4. F

Hocam herhalde bu cihazların hindistan modellerinde nfc yok bu videoda da adam anlatıyor fakat benim bildiğim benim cihazım hindistan değil global olması lazım ama arkasında ce yazısı da yok
  5. F

Global rom değil de eu romu tekrardan yükledim fakat durum aynı bu cihazlar dirençli olduğu için direnç işlemi olduysa eğer bozulmuş olabilir mi bir de bir videoda telefonun arkasında C yazmıyorsa olmaz diyolardı öyle bir şey de olabilir mi
  6. F

Çözüldü root işlemi sonrası wifi bluetooth gibi şeylerin çalışmaması acill yardım ederseniz sevinirim

hocam haberler güzel cihazıma eu rom atmaya çalışırken bi anda error vererek cihaz kendini yeniden başlattı ve açıldığında nfc hariç tüm özellikler eskisi gibi olmuştu keşke cihazı sıfırlamadan bu işlemi yapsaymışım cihazdaki herşeyi şimi yüklemekle uğraşmazdım ama neyseki herşeyin önceden yeni...
  7. F

Çözüldü rootlarken wifi gibi şeyler gitti acil yardım edin

1711313681 hocam anlam veremediğim bir şekildi eu rom atarken error vererek cihaz kendiliğinden açılmaya başladı ve kurulum ekranına attı ve wifi bluetooth gibi özellikler tekardan aktif oldu muhtemelen telefonu sıfırlamadan önce bu işlemi hyapsaydım tüm verilerimi kaybetmeden başarılı olacaktım...
  8. F

hocam düzelir umudu ile cihazı sıfırladım fakat durum daha da kötü oldu cihazı kurmaya çalıştığımda ise benden google hesabı açmamı istiyor fakat wifi bağlantısı olmadığı için onu da açamıyorum sürekli telefonu kur diye tekrarlıyor kesinlikle açamıyorum bu arada bu saatten sonra cihaz eskisi...
  9. F

Çözüldü root işlemi sonrası wifi bluetooth gibi şeylerin çalışmaması acill yardım ederseniz sevinirim

hocam beynim yandı zaten eu rom dosyasını bilgisayara aktarmaya çalışıyorum şu anda mi flash ile onu atmayı deniyecem olursa olur olmazsa eğer aldığım telefoncuya başvuracağım
  10. F

evet işlemcisi snaodragon 695 bu videodaki işlemi yaparken böyle oldu fastboot reboot diye yazdım cihaz açıldıktan sonra wifi v.b şeyler böyle oldu
  11. F

arkadaşlar cihazıma bu formdan bir vidodan root yükledim fakat rootlayına cihaz açılınca wifi bluetooth gibi şeyler açılmamaya başladı rom atarsam düzelir mi?
  12. F

hocam bana büyük geçmiş olsun olmadı sıfırladım da şimdi cihaza rom atacam fastbootdan inşallah o zaman olursa yoksa cihazın dırım vahim bundan sonra da tövbe bişi yaparsam telefona
  13. F

hocam internetten bakıyorum ama hiçbir şey anlamıyorum şimdi recovery üzerinden cihazı resetliyeceğim son seçenek olarak bu kaldı düzelmezse başka bişi yapcam artık
  14. F

hocam şimdi magiski sil dedim cihaz kapandı açıyom rootu da kaldırırım hemen 1711304613 hocam o dosyaların hiçbiri yok
  15. F

hocam işin kötü yanı nfc de aynı çalışmıyor ek olarak cihaz kendiliğinden açılıp kapanıyor şimdi fark ettim magisk uygulamasından magiski sil dersem düzelir mi
Üst Alt