Çözüldü root işlemi sonrası wifi bluetooth gibi şeylerin çalışmaması acill yardım ederseniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkanefe.exe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan Efe
Cihazım
RedmiNote11Epro
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
inonesia
Telefon Modeli
redmi note 11 pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
şu anda bu videodaki gibi cihazıma root işlemi yaptım herşey sorunsuz gitti ve cihazım açıldıktan sonra wifi ve bluetooth gibi özellikler açılmıyor ne yapabilirim acil yardım edersenin sevinirim
not: imeide bir sorun yok

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
şu anda bu videodaki gibi cihazıma root işlemi yaptım herşey sorunsuz gitti ve cihazım açıldıktan sonra wifi ve bluetooth gibi özellikler açılmıyor ne yapabilirim acil yardım edersenin sevinirim
not: imeide bir sorun yok
Demek yapabildiniz sonunda hocam NFC uğruna wifiden oldunuz :D Bilgisayardan persist.img dosyası flashlamayı deneyin.

Oyla:

furkanefe.exe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan Efe
Cihazım
RedmiNote11Epro
Konular
13
Demek yapabildiniz sonunda hocam NFC uğruna wifiden oldunuz :D Bilgisayardan persist.img dosyası flashlamayı deneyin.
hocam işin kötü yanı nfc de aynı çalışmıyor ek olarak cihaz kendiliğinden açılıp kapanıyor şimdi fark ettim magisk uygulamasından magiski sil dersem düzelir mi

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
hocam işin kötü yanı nfc de aynı çalışmıyor
Persist dosyası flashlayabilirseniz onu deneyin hocam olmazsa rootu geri kaldıracaksınız. NFC düzelmedi sonuç olarak kaldırsanızda bir şey olmaz.

Oyla:

furkanefe.exe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan Efe
Cihazım
RedmiNote11Epro
Konular
13
Persist dosyası flashlayabilirseniz onu deneyin hocam olmazsa rootu geri kaldıracaksınız. NFC düzelmedi sonuç olarak kaldırsanızda bir şey olmaz.
hocam şimdi magiski sil dedim cihaz kapandı açıyom rootu da kaldırırım hemen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam o dosyaların hiçbiri yok

Oyla:

furkanefe.exe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan Efe
Cihazım
RedmiNote11Epro
Konular
13
hocam internetten bakıyorum ama hiçbir şey anlamıyorum şimdi recovery üzerinden cihazı resetliyeceğim son seçenek olarak bu kaldı düzelmezse başka bişi yapcam artık

Oyla:

furkanefe.exe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan Efe
Cihazım
RedmiNote11Epro
Konular
13
hocam şimdi magiski sil dedim cihaz kapandı açıyom rootu da kaldırırım hemen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam o dosyaların hiçbiri yok
hocam bana büyük geçmiş olsun olmadı sıfırladım da şimdi cihaza rom atacam fastbootdan inşallah o zaman olursa yoksa cihazın dırım vahim bundan sonra da tövbe bişi yaparsam telefona

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
hocam bana büyük geçmiş olsun olmadı sıfırladım da şimdi cihaza rom atacam fastbootdan inşallah o zaman olursa yoksa cihazın dırım vahim bundan sonra da tövbe bişi yaparsam telefona
Ben olsam çoktan beynim yanmıştı vallahi helal olsun hocam ama fazla şansınızı zorlamayın derim yinede :D

Oyla:

furkanefe.exe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan Efe
Cihazım
RedmiNote11Epro
Konular
13
Ben olsam çoktan beynim yanmıştı vallahi helal olsun hocam ama fazla şansınızı zorlamayın derim yinede :D
hocam beynim yandı zaten eu rom dosyasını bilgisayara aktarmaya çalışıyorum şu anda mi flash ile onu atmayı deniyecem olursa olur olmazsa eğer aldığım telefoncuya başvuracağım

Oyla:

furkanefe.exe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan Efe
Cihazım
RedmiNote11Epro
Konular
13
hocam haberler güzel cihazıma eu rom atmaya çalışırken bi anda error vererek cihaz kendini yeniden başlattı ve açıldığında nfc hariç tüm özellikler eskisi gibi olmuştu keşke cihazı sıfırlamadan bu işlemi yapsaymışım cihazdaki herşeyi şimi yüklemekle uğraşmazdım ama neyseki herşeyin önceden yeni yedeğini almıştım şimdi sadece yüklemek kaldı şu saatten sonra tövbe ettim bidaha böyle şey yapmam bir tek cihazın içinden eu romdan yine indo romuna geçiş yaparım onun haricinde bir şey yapmak yok daha

Ekli dosyalar

• resim_2024-03-24_235851591.png
    resim_2024-03-24_235851591.png
    40,8 KB · Görüntüleme: 3
Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt