Furkan_K kullanıcısının son içeriği

1. F

Rehber Mi 11T ve Mİ 11x TWRP Olmadan Root Atma

Hocam daha öncede bu rehber ile root atmıştım. Ama bu sefer NV data is corrupted hatası aldım, imei gider mi?
  2. F

Yardım Mıuı 14 geçtim ses azaldı yardım.

Merhaba, mıuı 13.0.2 den mıuı 14.0.4 e geçtim global sürüm, telefon 11t. Tahminimce ses %30-40 civarı azaldı. Bu sorunu yaşayanlar olmuş fakat çözümü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  3. F

Yardım miui 14 geldi ama özellikleri gelmedi

Aynı sorun bende de var hiçbir özellik gelmedi!? 14 e güncelledim 13.0.2 den.
  4. F

Rom Yd 11t nasıl mıuı 14 yaparım?

Hocam gerek kalmadı 13.0.5 e güncelleştirme yapınca geldi 14 1692006357 Hocam en baştan root mu atmam gerekiyor?
  5. F

Rom Yd 11t nasıl mıuı 14 yaparım?

Cihazım yd 11t şu an kayıtlı değil. Resetleyince IMEI gitti. Şuan kullandığım mıuı sürümü 13.0.2, mıuı 14 e güncelemek istiyorum nasıl yapabilirim? Telefonun kendisin de 13.0.5 güncellemesi var sadece, yapıyorum onu şuan belki ondan sonra gelir. Endonezya rom vs. nasıl oluyor? Globalden ne...
  6. F

Yardım IMEI yasal uyarı

Merhaba, daha öncede yasal uyarı diye mesaj gelmişti ama o başka bir IMEI idi. Şimdi tekrar mesaj geldi ve bu sefer benim imeim. Şu an e devletten sorguladığım zaman kayıt dışı IMEI yazıyor. Daha önce kayıtlı yazıyordu bu neden böyle oldu? Yd 11t 1692001701 Gelen mesaj IMEI 2 için ama iki IMEI...
  7. F

Soru Xiaomi 11t camera 5.0

Nasıl kaldıracağım
  8. F

Soru Xiaomi 11t camera 5.0

Merhaba mıuı 13, android 12 telefonuma camera 5.0 kurdum ve çalıştı bi sorun olursa eski kamera sürümüne nasıl geçebilirim. Açıklama da android 13 ve 14 de çalıştığı yazıyordu ama bende çalıştı.
  9. F

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Hocam Kamera uygulaması ana ekrandan kayboldu ve kilit ekranında açınca siyah ekran oluyor Yd 11t
  10. F

Yardım Kamera uygulaması kayboldu

Merhaba, Kamera uygulaması ana ekrandan kayboldu ve kilit ekranında açınca siyah ekranda kalıyor 1686487748 APK olarak indirdim açılmıyor 1686487899 böyle oluyor
  11. F

Yardım parlaklık

Sanırım değiştirilemez bir ayar herkeste var aşırı ışıkta güneşte vs parlaklık artıyor renkler sıcaklaşıyor
  12. F

Yardım Ekran renk değişimi sorunu

O bende de var beyazlwr falan sarı oluyor güneşte sanırım korumaya falan alıyor kendini
  13. F

Yardım Xiaomi 11t viper4fx Bluetooth kulaklık ayarları nasıl olmalı

Şikayetim Bluetooth kulaklıkta ses seviyesi düşüktü biraz araştırdım herkes bu modülü öneriyoreu, kurdum fakat nasıl kullanıcam çözemedim hangi ayarları açmam lazım *Genelde bass türü müzik dinlerim bass severim yani *Kulaklığım JLAB go Air Teşekkürler
  14. F

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

L1 sertifikasını nasıl geri alacağım mi11t robotlu ve BT kilidi açık
  15. F

Çözüldü Widevine L1 Sertifikası Bir Anda L3 Oldu

Konu biraz eski ama maalesef 1 haftadır bu sorunu çözmeye çalışıyorum fakat çözemedim yardımcı olur musunuz
Üst Alt