Furkan_Gursoy kullanıcısının son içeriği

1. Furkan_Gursoy

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

Güncellemeyi inatla reddettim.Sonunda şimdi farkettim ki güncelleme geri çekildi. Bu iyiye işaret olabilir diye umut ediyorum. İnşallah düzeltmişlerdir. Yoksa ilelebet 9.2.2.0 da kalabilirim :) Ben memnunum
  2. Furkan_Gursoy

Yardım Mi6 Rehber Problemi

O nasıl bir durum ya öyle :O
  3. Furkan_Gursoy

Yardım Tema bölümüne bağlanma problemi

Öncelikle hayırlı olsun.Tema çok kullanan biri değilim lakin temalara girdikten sonra en sağda kişisel sayfa gibi duran emoji var ona giriş yap. Seçtikten sonra onu sayfanın üstünde temalar ve duvar kağıtları olacak. Çevrimdışı olarak ben de 2 tane var."Varsayılan" ve "Sınırsız" isimleri. Ordan...
  4. Furkan_Gursoy

Yardım Mi6 adım sayma problemi hk.

İzinler bölümünden gerekli izinlere sahip olduğunu kontrol et bence. Bir de eğer kapalı ise arka planda çalış tikini aç. Pil optimizasyonu yapınca kendi kafasına göre bu izinleri değişiyor çünkü. Yapmamanı tavsye ederim :)
  5. Furkan_Gursoy

Yardım Mi 6 112 arayamıyorum

Dün akşam arayamadım lakin bugün tekrar denedim ve arama yaptı. Niye böyle oldu anlamadım ama sorun düzeldi şu an hiç bir şey yapmamama rağmen :D Yine arayamıyorum maalesef ya. Bazen arıyor bazen aramıyor. Nasıl bir şey bu anlamadım gitti.
  6. Furkan_Gursoy

Yardım Mi6 Stereo Özelliği Hakkında Yardım

Büyük ihtimal ayarlar>ek ayarlar>erişebilirlik> mono ses aktifleştirilirse sadece alt hoparlörden ses çıkacaktır. Ahizeden kesilir.
  7. Furkan_Gursoy

Yardım Mi6 Stereo Özelliği Hakkında Yardım

Peki üstad o zaman alttaki ikinci yerin işlevi ne? Ses çıkmıyor çünkü hiç. Öyle boş bos takılıyor :)
  8. Furkan_Gursoy

Yardım Mi 6 112 arayamıyorum

Aynı durum bende de mevcut. 112,110,155,186 falan hiç bir numara arayamıyorum. Arayınca "sunucu hatası lütfen daha sonra tekrar deneyin" yazısı çıkıyor.
  9. Furkan_Gursoy

İpucu Bildirimler Panelinde Bildirimleri Genişletme (Whatsapp,Gmail...)

Hadi ya :( Kilit ekranında olsa aslında çok güzel olur. Bu eksiklik kısa zamanda giderilir inşallah. Sağ ol hocam.
  10. Furkan_Gursoy

Yardım Bildirim Genişletme Yapamıyorum !

Yardımcı olun lütfen arkadaşlar... Yardımcı olabilecek yok mu ?
  11. Furkan_Gursoy

İpucu Bildirimler Panelinde Bildirimleri Genişletme (Whatsapp,Gmail...)

Arkadaşlar bu iki parmak olayı kilit ekranında çalışmıyor bende. Bildirim panelinde oluyor tamam ama kilit ekranında çalışmıyor genişletme. Nasıl olacak? Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
  12. Furkan_Gursoy

söylediğin ayar zaten açık olarak kullanıyorum kardeşim ama yok olmuyor. Temadan dolayı olabilir mi diye tema da değiştim ama yok olmadı yine .
  13. Furkan_Gursoy

Arkadaşlar Merhaba, Örneğin whatsapp uygulamasından 4 tane bildirim geldi aynı kişiye ait. Bunları uygulamayı açmadan kilit ekranında okumak istiyorum.Telefonuma gelen çoklu bildirimlerde kilit ekranında iken bildirim genişletme yapamıyorum. İki parmak ile de denedim lakin olmuyor. Kararlı sürüm...
Üst Alt