Yardım Bildirim Genişletme Yapamıyorum !

Furkan_Gursoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Arkadaşlar Merhaba,
Örneğin whatsapp uygulamasından 4 tane bildirim geldi aynı kişiye ait. Bunları uygulamayı açmadan kilit ekranında okumak istiyorum.Telefonuma gelen çoklu bildirimlerde kilit ekranında iken bildirim genişletme yapamıyorum. İki parmak ile de denedim lakin olmuyor. Kararlı sürüm kullanıyorum.
Ama kilit ekranı dışında iken yani telefonu kullanıyor iken aynı durumda bildirim panelinde iken iki parmakla genişletme yapabiliyorum.
Nasıl halledebilirim bu sorunu ?

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
Arkadaşlar Merhaba,
Örneğin whatsapp uygulamasından 4 tane bildirim geldi aynı kişiye ait. Bunları uygulamayı açmadan kilit ekranında okumak istiyorum.Telefonuma gelen çoklu bildirimlerde kilit ekranında iken bildirim genişletme yapamıyorum. İki parmak ile de denedim lakin olmuyor. Kararlı sürüm kullanıyorum.
Ama kilit ekranı dışında iken yani telefonu kullanıyor iken aynı durumda bildirim panelinde iken iki parmakla genişletme yapabiliyorum.
Nasıl halledebilirim bu sorunu ?
Ayarlar > kilit ekranı & parmakizi > gelişmiş ayarlar > kilit ekranında kısmı tüm bildirim içeriğini göster yapıp deneyin hocam

Oyla:

Furkan_Gursoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Ayarlar > kilit ekranı & parmakizi > gelişmiş ayarlar > kilit ekranında kısmı tüm bildirim içeriğini göster yapıp deneyin hocam
söylediğin ayar zaten açık olarak kullanıyorum kardeşim ama yok olmuyor. Temadan dolayı olabilir mi diye tema da değiştim ama yok olmadı yine .

Oyla:

BahadirChef

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
2
Aynı şeye takmış durumdayım. Miui 9 ile gelecek denmişti ama bütün ayarlara baktım yapamıyorum

Oyla:

Furkan_Gursoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Yardımcı olun lütfen arkadaşlar...
[doublepost=1513016682,1512595053][/doublepost]Yardımcı olabilecek yok mu ?

Oyla:
Üst Alt