furkan5 kullanıcısının son içeriği

1. furkan5

Çözüldü gbord klavye

Gboard'ı güncelleyin. Bende sıkıntı yok.
  2. furkan5

Çözüldü gbord klavye

Rica ederim.
  3. furkan5

Çözüldü gbord klavye

Büyütme tuşuna çift tıklarsan büyük yazarsın.Okun içi siyah olur.
  4. furkan5

Yardım Kernel yükleme Hk

Poco x3 pro cihazım rootlu, kernel yüklemeye çalışıyorum, hata veriyor, magisk en son sürüm yüklü. MIUI mint 14.0.3 sürümünü kullanıyorum. Bu sürümü silip yeniden aynı MIUI sürümünü kurunca oldu. Sistemi kurmadan önceki sürümde yüklüydü kernel. Şimdi telefon Hk. dan kontrol edince yüklü...
  5. furkan5

Yardım Poco X3 Pro Dokunmatik Arızası

Bir yerde izlemiştim, dokunmatik arızası olan telefonun ekranının her tarafına cam vantuzunu yapıştırıp çekerek bu sorunu çözdüğünü söyleyen birisi vardı. Bence bir deneyin. Her telefoncunun dediğine de itibar etmeyin derim.
  6. furkan5

Sohbet Babamı kaybettim dualarınızı bekliyorum

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Size de Allah sabır versin inşallah.
  7. furkan5

Tema ColorFul Açılış Animasyonu

Linkler ölmüş yeniden yükleyebilir misiniz?
  8. furkan5

Çözüldü Ekran üzerinde çıkan yazılar

D8G kerneli silerek sorunu çözdüm. Konu kapatılabilir.
  9. furkan5

Çözüldü Ekran üzerinde çıkan yazılar

Ekranın üzerinde böyle birşeyler çıktı . Çok rahatsız edici.Bunu nasıl kaldırabilirim acaba. MIUI mint 14.0.3 , D8G kernelle kullanıyorum. Nereden açtığımı hatırlamıyorum. Yardımcı olabilen olursa sevinirim
  10. furkan5

Sohbet #DEPREM Ülkemize Geçmiş olsun..

Ülkemiz adına çok geçmiş olsun, ölenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara da acil şifalar diliyorum.
  11. furkan5

Uygulama Magisk reklam engelleme modülü

Energized projection gibi , aynı mantık bende yeni kullanmaya başladım, fazla bilgim yok, deneyimleyebilirsiniz. 1672597799 Bende adawayı tek geçerdim ama bende adawayı kuruyorum , root yetkisi veriyorum, sistemsiz host ta aktif ama VPN oluşturamıyorum , sıkıntı orada, yoksa bende kullanırım...
  12. furkan5

Rica ederim, faydalı olduysa.
  13. furkan5

Arkadaşlar energized projection modülü kullanıyordum. Fakat reklam engelleme de 1 haftadır filan sıkıntı yaşıyordum ve arayış içerisindeydim. Yeni bir modül keşfettim, (belki vardı ben yeni gördüm) ve çok güzel reklam engelliyor, ben faydalı buldum siz değerli arkadaşlarında faydalanması için...
  14. furkan5

Yardım Mtz ile tema yüklediğimde gidiyor

Mtz tester kullanıyorum, tema filan gitmiyor, çokta memnunum.
  15. furkan5

Yardım Poco x3 pro miuimint rom güncel sürüm varmı?

Link burada https://sourceforge.net/projects/miuimix/files/stable/MIUI13/MMX_3x.22.0_vayu_V13.0.8.0.SJUMIXM_v13-12_25200_9_20221123.zip/download 1670693588 Ama nasıldır bilemem kullanmadım 1670693596 Ama nasıldır bilemem kullanmadım 1670694032 Pardon paylaştığım miui mix son sürüm 1670694080 Bu...
Üst Alt