Fsmm kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Mi A2 Lite sorunları

En kısa zamanda deneyeceğim. Sonuçtan haber ederim. İlginiz için Teşekkürler mstfoz kardeş özelden cvp verirmisin hata alıyorum
  2. F

Çözümü olan varmı Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. F

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Bu proğramı bende kullanıyorum ancak yeni isim eklenince yine birden fazla oluyor.tekrar bunu yapmanız gerekiyor Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. F

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. F

Ben şuan güncelledim herhangi bi hata vermedi. Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. F

Whatsapp ı iş gereği aktif kullanmaktayım.Bu konuda yardımcı olabilecek üyemiz varmı? Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. F

Arkadaşlar 2 defa hard format atmama rağmen tlf uyuma modunda veya ana ekranda iken whatsapp bildirimlerini alamıyorum. Bütün bildirim seçenekleri gerek ayarlar gerekse whatsapp bildirim ayarlarından hepsi aktifkonumda.Whatsapp uygulamasının içine girince bir anda ard arda bildiriler...
  8. F

Ben bütün güncellemeleri yaptım ve ACR kayıt proğramı kullanmaya devam ediyorum.her hangi bir sıkıntı yaşamadım Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. F

Yardım Rehberde Kişilerin 3-4 Tane Görünme Sorunu

Malesef bende devam ediyor. Twitch isimli proğramla düzenlemeye devam Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. F

Duyuru Forum Rütbeleri ve Yükselme Kriterleri

Teşekkürler hocam Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. F

Hard reset yapamadım anlatabilirmisin.ses(+) ile power tuşuna birlikte basınca hata veriyor ancak ses (-) ile power tuşunda ise fastrood gibi bir şey yazdı ama format atmadı Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. F

Bande tlf arama tuşundan yazdım ama kod çalışmadı yazdığımız numarayı aramaya geçiyor Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. F

Volte derken biraz açarmısın..bu konuda bilgim yok Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. F

Operatör kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Ailemdeki diğer telefon hatları aynı telefon markaları farklı ancak görüşmede sıkıntı yaşamadım ben Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. F

Evet bende yaklaşık 2 haftadır aynı sorunu yaşıyorum Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt