frthyt kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Note 8 pro dan mi9 a geçiş hakkında.

Mi9 tarafına da sordum fakat pek aktif olmadığı için cevap alamadım,bu yüzden buraya da sormak istedim. Herkese merhaba,arkadaşım mi9 unu yeni telefon aldığı için satacak,ben note 8 pro kullanıyorum ikimizde aynı aylarda aldık ve garantisi iki cihazında bitti. İkiside 6/128gb ram/depolamaya...
  2. F

Soru Note 8 pro dan mi9 a geçilirmi?

Herkese merhaba,arkadaşım mi9 unu yeni telefon aldığı için satacak,ben note 8 pro kullanıyorum ikimizde aynı aylarda aldık ve garantisi iki cihazında bitti. İkiside 6/128gb ram/depolamaya sahip. Aslında cihazın amoled ekranı beni cezbediyor fakat benim telefonum 4500mah pil gücüne sahipken mi9...
  3. F

Yardım Mi9 ile ilgili bir soru

Yazıyı ben kalın yapmadım nası oldu bilmiyorum,evet gönlüm var ama alışkanlık işte imei konusu korkutuyor beni. Bu arada cihazı almazsam istanbuldayım yardımcı olurum. H.kadiroglu hocam.
  4. F

bu arada soylemeyi unuttum cihaz global M1902F1G modeli. tek derdim aman imei gitti format atmayayim, calinti telefonmus gibi kullanmak istemiyorum acikcasi.telefon cok hosuma gitti sifirdan farksiz. amoled ekrani rn8 pro ile yan yana koyunca farkini gosteriyor ama ekrandaki parmak izi okuyucu...
  5. F

Herkese merhaba, şuan RN8PRO 6/128 kullanıyorum,tesadüfen arkadaşım Mİ9 telefonunu sattığını söyledi(6/128). Telefonu 1700 e bırakıyor alıp inceledim aşırı temiz sıfır gibi fakat dikkatimi çekti cihazda magisk yüklü ve imei1: 0 imei2: çakma bir s4 kaydedilmiş(pyramid s4) imalat yoluyla...
  6. F

Yardım Güncelleme neden gelmiyor?

Umarım pişman olmam,geri dönüşü yok çünkü,varsada ben anlamıyorum :D
  7. F

Yardım Güncelleme neden gelmiyor?

Herkese merhaba. Telefonumu mart ayında aldım,global,tr cihazı ve garantili. Geldiğinde sürümü; 10,4,2,0 kararlı ve android sürümü 9idi, önceki telefonum olan redmi 5plus tan ağzım yandığı için güncelleme yapmadım hiç,MIUI12 ye doğal yollardan geçmek istiyorum,rom,root vs anlamıyorum yapmakda...
  8. F

Yardım AUX ile yüksek ses basslarda şarkının durması

Bended eayni hata var,hem aux problemi hemde bluetooth kulaklik kullanirken wifi hizinin dusmesi iyice soguttu beni bu telefondan..
  9. F

Yardım Redmi 5 plus dokunmatik sorunu

Bendede ayni problem vardi İlk verisimde yazilim atildi,duzelmemis geri gonderdim(teknosadan yapiyorum islemleri) Bu sefer ekran degisimi olmus yine ayni problem. Tekrar gonderdim Ucuncude yazilim atmislar,bu sefer para iadesi icin gonderecektim,ha simdi ha yarin diye oyalandim,bigun hanım...
  10. F

Yardım Redmi 5 plus dokunmatik sorunu

Arkadaşlar ben bu arıza yüzünden telefonu evofone a gönderdim ilkinde yazılım güncellemesi yaaptilar düzelmedi,ertesi gün birdaha yolladım bu sefer ekran değişimi yaptılar,iki gün sonra yine aynı arıza başladı.ayni arızadan 3. Defa servise vereceğim için bu sefer iade talep edeceğim. Problem...
  11. F

Soru MIUI V10.2.1.0.0EGMIXM Geldi Güncelleyenler Yorum ?

ben telefonu aldıktan sonra bir güncelleme yaptım o da 9.6.4.0 sonra hiç güncellemedim başıma bela almamak için. bi cesaret bu sefer güncelledim,direk güncelle butonu ile güncelledim,format filanda atmadım. bir gün giden şarj 2 güne çıktı desem yalan olmaz. tek problem sanki kolay ısınıyor...
  12. F

Rom Redmi 5 Plus MIUI 10 V10.2.1.0.OEGMIXM Güncelleme Yayınlandı

Ben cevabi bekleyemedim heyecandan,dun aksam yukledim. 9.6.4.0 dan sonra super oldu. Hem arayuz,hem sesler hemde pil eskisine gore cok daha guzel. Direk guncelleme butonuyla guncelledim,sizin verdiginiz linkten beceremem diye hic bulasmadim. Yinede tesekkur ederim.
  13. F

Rom Redmi 5 Plus MIUI 10 V10.2.1.0.OEGMIXM Güncelleme Yayınlandı

Simdi telefonun kendi guncelleyicisinden indiriyorum,9.6.4.0 dan geciyorum,bayadir guncelleme yapmamistim sarz kotu olmasin diye. Sizin verdiginiz link daha mi iyi,oradan nasil kuruluyor pek anlamam acikcasi.
  14. F

İpucu Miui 10 redmi5+ guncelleyenler

Android 7.1.2. Miui 9.6.4.0 kullaniyorum,ortalama 7-8 saat ekran suresi aliyorum. Miui 10 ve android 8.0 guncellemesini kurmamak icin zor tutuyorum kendimi. Tek korkum ekran suresinin azalmasi. Geri donusu olmayan bir yola girmek istemiyorum,telefonum garantili rom filan anlamam yapmamda. Bana...
  15. F

Çözüldü Video kaydında ses sorunu.

Merhabalar. Dün Teknosa dan redmi 5plus 3/32 cihaz aldım. Akşam GS maçında çektiğim videoları izlemek istediğimde seslerin robotik şekilde geldiğini gördüm. Bugün teknosaya gittim onlarda hak verdi hemen cihaz değişimi yaptılar. Ancak yeni aldığım telefonda aynısı çıktı. 9.2.3.0 miui...
Üst Alt