frknkpn1051 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Navigasyon tuşları

Hocam güncelledim beta globaldeyim fakat değişme olmadı rom değişimini deneyeceğim. Teşekkürler Dostum bendeki sorun kesinlikle donanımsal değil yazılımsal şu an baktım. Hızlı erişim adı altında bir bölüm var şu yandan bi tane yuvarlak çıkıyor ondan da denedim ama sayfaya dönmeyi olmadı...
  2. F

Yardım Navigasyon tuşları

Arkadaşlar merhaba. Mi 5s plus telefonumda menü ve home tuşu çalışmıyor bastığımda titriyor fakat hiç bi şekilde işlem yapmıyor geri tuşu ise çalışıyor fakat uzun bastığımda işlem yapmıyor yardımcı olabilir misiniz?
  3. F

Yardım Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

Ustalardan yardım bekliycez artık.
  4. F

Yardım Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

Merhaba arkadaşlar benim sorunum şu sitede romlar hakkında çok bilgi yok ya da ben bulamıyorum yani mesela mıuıpro rom var eu rom var global beta rom var bunların ekran görüntüsü ya da rom özellikleri yazmıyor sizin bana önereceğiniz romu sormak istiyorum ben. Şu an beta global kullanıyorum. Eu...
  5. F

Rom Xiaomi.eu 7.8.17

Tr dil desteği var değil mi arkadaşlar?
  6. F

Yardım Mıuı gl stable 8.2

Teşekkürler
  7. F

Yani rahatlıkla kullanılabilir mi dostum?
  8. F

MIUI 8 Global Stable V8.2.2.0.MBGMIDL for Mi 5s Plus Released! Download Here! - Xiaomi Mi 5s Plus - Xiaomi MIUI Official Forum Merhaba arkadaşlar bu sayfadaki romu kurup kullananlar var mı global stable 8.2 diyor yeni gözüme çarptı sitede orijinal rom olarak 8.0.4 var ama anlamadığım aceba romun...
  9. F

Soru Developer rom 7.5.25

Hocam ne zahmetli şeymiş ya valla Allahtan ingilizce seçeneği var da. Hocam peki bu ağustosun için de mıuı 9 çıkacakmış global sürümünü vermezler daha değil mi ?
  10. F

geri global roma da dönemiyorum ne yapmalıyım ?
  11. F

hocam önerdiğiniz program gerçekten güzel işe yarıyor fakat benim başka bir sorunum var çin beta romuna geçtim şu an fakat bootloader kilidini kaldırmak istiyorum fakat 72 saat sonra deneyin diyor ne yapmalıyım ?
  12. F

Rehber Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma

Hocam bende de geçti şu an ama bootloader kilidini bir türlü kaldıramıyorum 72 saat sonra deneyin diyor program güzel ama sanırım çin beta romdan geriye dönüş yok bl kapalı için.
  13. F

Rehber Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma

Merhaba arkadaşlar ben mi 5s plus için denedim the device is unauthorized. hatası alıyorum yardım eder misiniz çin global romu yükledim fakat developer romunu yükleyemedim.
  14. F

Hocam deneyip geri bildirim yapacağım .
  15. F

Hocam yaptıklarınızı denedim ama olmadı bootloader kilidiyle ilgili bi hata aldım 3 maddeyi de denedim edl modun başka bi yolu yok mu ?
Üst Alt