Yardım Navigasyon tuşları

frknkpn1051

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
4
Arkadaşlar merhaba. Mi 5s plus telefonumda menü ve home tuşu çalışmıyor bastığımda titriyor fakat hiç bi şekilde işlem yapmıyor geri tuşu ise çalışıyor fakat uzun bastığımda işlem yapmıyor yardımcı olabilir misiniz?

HAKAN GÖNENÇ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BAŞLANGIÇ
Cihazım
Mİ 5S
Konular
0
telefonu güncelle veya xiaoMitool ile rom değiştir
HOCAM AYNI SORUN BENDE DE BAŞLADI Mİ 5S KULLANIYORUM İKİ GÜNDÜR AYARLARI KARIŞTŞRIYORUM AMA SORUNU ÇÖZEMEDİM.ANA EKRANA DÖNMEK İÇİN EK AYARLARDAKİ HOME TUŞU AÇ KAPA BÖLÜMÜ HİÇ GÖRÜNMÜYOR.
[doublepost=1523629483,1523629394][/doublepost]
HOCAM AYNI SORUN BENDE DE BAŞLADI Mİ 5S KULLANIYORUM İKİ GÜNDÜR AYARLARI KARIŞTŞRIYORUM AMA SORUNU ÇÖZEMEDİM.ANA EKRANA DÖNMEK İÇİN EK AYARLARDAKİ HOME TUŞU AÇ KAPA BÖLÜMÜ HİÇ GÖRÜNMÜYOR.
AYRICA AÇIK KALAN PROGRAMLARI KAPATMAK İÇİN MENÜ TUŞU DA ÇALIŞMIYOR.SAYFALAR ARASINDA GEÇİŞ YAPAMIYORUM BU YÜZDEN YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

Oyla:

frknkpn1051

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
4
telefonu güncelle veya xiaoMitool ile rom değiştir
Hocam güncelledim beta globaldeyim fakat değişme olmadı rom değişimini deneyeceğim. Teşekkürler
[doublepost=1523633985,1523633713][/doublepost]
[doublepost=1523629483,1523629394][/doublepost]
AYRICA AÇIK KALAN PROGRAMLARI KAPATMAK İÇİN MENÜ TUŞU DA ÇALIŞMIYOR.SAYFALAR ARASINDA GEÇİŞ YAPAMIYORUM BU YÜZDEN YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM.
Dostum bendeki sorun kesinlikle donanımsal değil yazılımsal şu an baktım. Hızlı erişim adı altında bir bölüm var şu yandan bi tane yuvarlak çıkıyor ondan da denedim ama sayfaya dönmeyi olmadı dolayısıyla kesin yazılımsal sen de bir dene istersen rom değiştirilerek sorun çözülecektir bence.

Oyla:

HAKAN GÖNENÇ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BAŞLANGIÇ
Cihazım
Mİ 5S
Konular
0
Hocam güncelledim beta globaldeyim fakat değişme olmadı rom değişimini deneyeceğim. Teşekkürler
[doublepost=1523633985,1523633713][/doublepost]
Dostum bendeki sorun kesinlikle donanımsal değil yazılımsal şu an baktım. Hızlı erişim adı altında bir bölüm var şu yandan bi tane yuvarlak çıkıyor ondan da denedim ama sayfaya dönmeyi olmadı dolayısıyla kesin yazılımsal sen de bir dene istersen rom değiştirilerek sorun çözülecektir bence.
HIZLI ERİŞİMİ DAHA ÖNCE DENEDİM FAKAT OLMADI DÜN GÜCELLEME GELDİ YİNE DEĞİŞMEDİ.AYARLAR-TELEFON HAKKINDA-SİSTEM GÜNCELLEME-KURTARMA MODUNDA YENİDEN BAŞLAT DİYE BİŞEY DENEDİM TELEFONU SIFIRLADI SORUN ÇÖZÜLDÜ.YEDEKLEMELERDEN BİLGİLERİ GERİ YÜKLEDİM.TAVSİYE EDERİM DENEMEK İSTERSEN

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52

HIZLI ERİŞİMİ DAHA ÖNCE DENEDİM FAKAT OLMADI DÜN GÜCELLEME GELDİ YİNE DEĞİŞMEDİ.AYARLAR-TELEFON HAKKINDA-SİSTEM GÜNCELLEME-KURTARMA MODUNDA YENİDEN BAŞLAT DİYE BİŞEY DENEDİM TELEFONU SIFIRLADI SORUN ÇÖZÜLDÜ.YEDEKLEMELERDEN BİLGİLERİ GERİ YÜKLEDİM.TAVSİYE EDERİM DENEMEK İSTERSEN

Sayın HAKAN GÖNENÇ Forum Kurallarımız gereği;
  • 3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır.
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

Oyla:
Üst Alt