frezby kullanıcısının son içeriği

1. frezby

Yardım Redmi 5 Plus Mi Flash Tool "Flash Modem Error" Hatası

cin romlarında genel olarak tr dıl yok ve cok fazla cın uygulaması entegre gelıyo sen ıstersen cın romu kullan sana kalmıs tabı
  2. frezby

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Hocam bana su tc games ın lınkını atabılırmısın ben ındırıyorum fakat vıp oldugu ıcın bazı tuslar kapalı sen nasıl hallettın vıp olayını
  3. frezby

Tc games i arastırdım bıraz telefon ekranını pc ya yansıtıp tus ekleyıp oyle onuyosun bunu yapma yerıne pubg nın kendı emılatorunu kullanmak daha mantıklı bence
  4. frezby

cok fazla olmamakla bırlıkte arasıra evet
  5. frezby

sorunun ne oldugunu sonunda buldum ama cozum bulamadim sorun su miui 12.3 ve magisk surumu 20.4 yuklu iken hicbir sorun yasamadan es dosya yoneticisine root izni verebiliyordum ama miui12.5 e gecince android surumu 11 e yukseldigi icin magisk 20.4 calismamis tel bootlop a dusmustu bende magis...
  6. frezby

telın bootloder kılıdı acık ıse costum recovery kur herhangı bır global recovey rom ındır kur acılacaktır eger bootloader kılıtlı ıse mı flash tool 64bıt ıle dene ve tanıttıgın rom yolunda bosluk turkce karakter olmamasına dıkkat et gene acılmaz çin romu dene telefon acıldıktan sonra bootloader...
  7. frezby

valla kardesim bu konunu uzerinden 1.5yili askin gecti hatirlamiyorum eger dosyalari silmedi isem aksam eve gider bakar burada donus yaparim size
  8. frezby

temiz kurulum yaptim zaten sikintinin da uygulama ile alakali oldugunu sanmiyorum zira bir onceki surumu olan miui 12.3 (20.12.9) surumu 12.5 ile hemen hemen ayni idi 12.5 degisen temel ozellik android 11 yukselmesi ve miui nin temel guvenlik onlemlerinin artirilmasi android 11 in 10 gore...
  9. frezby

emegin icin tesekkur ederim kardesim ama google playde es dosya yoneticisi artik o senin indirdigin de root dosyasina erisim sagliyor ama es dosya yonetici kadar verimli degil kullandigim programlardan biridir senin gosterdigin ama dedigim gibi bazi aliskanliklar degismiyor es dosyadaki gibi...
  10. frezby

1610022355 onemseyıp cevap verdıgın ıcın tesekkur ederım sorun magıskte degıl 20.4 mıuı 12.5 te calısmıyor bootlop a dusuyor telefon o surum uyumlu degıl en azından bende bu sekılde oldu 21.2 yukleyınce bootlop sorunu ortadan kaktı benım bahsettıgım root yetkısı soyle ornegın es dosya...
  11. frezby

arkadaslar kolay gelsın bır sorum olacak kullandıgım cıhaz mı9 gecen hafta 12.5 e yukselttım ufak tefek sıkıntılar olsada memnunum cıhazım rootludur magısk ın en son surumu yuklu tek sıkıntım es dosya yonetıcısıne root yetkısı veremıyorum sadece es doya degıl cogu root dosya yonetıcısıne root...
  12. frezby

Yardım Mi 9T anakart tamiri

arakdaslar mehaba mi 9t telefonumda goruntu gelmiyo ekran saglam anakart da calisiyo test edildi anakartimin ekran flex kablosunun takili oldugu bord da 2 adet sigortaya,direnç e benzer ufacik paracalar kirilmis istanbulda bunu tamir edebilecek biri yada yer varmi yardimci olabilirmisiniz
  13. frezby

Tema Tema hakkında

oncelıkle zaman ayırıp cevap verdıgınız cın cok tesekur ederım ben kodlar uzerınden bar yukseklıgını ve genıslıgını ayarlıya bılıyorum ama ıste tus konumlarının kodlarını bulamadım sadece mantık yurutuyorum eger gezınme cubugun yukseklıgı ve genıslıgı kod ıle ayarlanabılıyor ıse tus konumlarıda...
  14. frezby

Tema Tema hakkında

arkadaslar mehaba ben kendi capımda tema etidleyip kullanıyorum ama bırsey benı cok rahatsız edıyor alttakı resımde kırmızı aıre ıcersındekı menu ve gerı tusları ortadakı home tusuna cok yakın gelıyor bana ben okla gosterdıgım sekılde menu ve gerı tuslarını saga ve sola dogru kaydırma home gerı...
  15. frezby

Dosya isminde tr karakter ve bosluk olmamasi lazim kontrol edip tekrar dene birde mi flastool 64 bit ile mi yoksa normal flastool ilemi atiyosun
Üst Alt