Forza kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım edit

edit
  2. F

Yardım edit

edit
  3. F

Yardım Redmi Note 12 8+3 - 8+8 ?

Merhabalar, yurtdışı redmi note 12 cihazı alacağım. Bazı satıcılar 8+3 ram yazmış bazıları 8+8 yazmış. Böyle bir fark var mıdır? Yoksa yanlışlıkla mi yazılıyor. Bilgisi olan arkadaşlar cevaplayabilir mi, teşekkürler
  4. F

Yardım Redmi Note 12 pro fark

Merhabalar, redmi note 12 pro internetten satın alım için baktım. 2 farkli tipte telefon çıkıyor. Mediatek işlemci olan var snapdragon işlemci var. Aynı isimde iki farklı telefon ilginc geldi. Bilen arkadaşlar aydinlatabilir mj
  5. F

.

.
  6. F

Yardım Ahize-Mikrofon sorunu

Merhabalar, redmi k30 telefonumda aramalarda ses karşıya gitmiyor. gidiyor fakat cık cok gibi sesler duyuluyor sadece. Hoparlöre alınca gidiyor. Mikrofonda sorun var diye düşünüyordum ama hoparlöre alındığı zaman farkli bir mikrofonu kullanıyor olabilir mi, daha önce benzer sorun yaşayan oldu nu...
  7. F

Yardım Mikrofon sorunu

Merhaba, tekrar eski haline döndü. Artık uygulama tercihlerini sıfırlayınca da olmuyor.
  8. F

Yardım Mikrofon sorunu

Çok teşekkür ediyorum sorun çözüldü.
  9. F

Yardım Mikrofon sorunu

Merhabalar, redmi k30 telefonumda 2 gündür aramalarda ses karşıya gitmiyor. Hoparlöre alınca gidiyor. Mikrofonda sorun var diye düşünüyordum ama hoparlöre alındığı zaman farkli bir mikrofonu kullanıyor olabilir mi, daha önce benzer sorun yaşayan oldu nu neden kaynaklı olabilir?
  10. F

Yardım Twrp ekranından güncelleme yapma

Merhaba arkadaşlar, poco x2 telefonum var. Daha önce imei repair işlemi yapıldı. Hiç güncelleme yapmadım. Gelen son güncellemeyi indirdim fakat güncelle dediğim zaman beni Twrp ekranina atıyor. Orda da yükleyeceğim dosyayı bulamadım. Nasıl yapmam gerekir, yükleyeceğim dosyayi hangi baslikta...
  11. F

Yardım Twrp den güncelleme yapma

Merhaba arkadaşlar, poco x2 telefonum var. Daha önce imei repair işlemi yapıldı. Hiç güncelleme yapmadım. Gelen son güncellemeyi indirdim fakat güncelle dediğim zaman beni Twrp ekranina atıyor. Orda da yükleyeceğim dosyayı bulamadım. Nasıl yapmam gerekir, yükleyeceğim dosyayi hangi baslikta...
  12. F

Yardım Poco X3 güncelleme sonrası açılmıyor

Yaptım hocam yine aynı şekilde şuan
  13. F

Yardım Poco X3 güncelleme sonrası açılmıyor

Merhabalar, Poco X3 telefonum guncelleme yükledim sonrasinda açılmadi. Poco ekranı dönüyor sadece. Onceki konulari okudum fakat fazla tecrübem olmadığı için net anlayamadım. Neler yapmam lazım yardımcı olabilecek var mi?
  14. F

Yardım Redmi 9T güncelleme sonrası açılmıyor.

Teşekkürler cevabınız için. Anakart mı değişmesi gerekiyor hocam.
  15. F

Yardım Redmi 9T güncelleme sonrası açılmıyor.

İyi akşamlar, redmi 9t cihazıma yeni güncelleme geldi. Güncelleme indirme sonrasında yeniden başlat dedim ve telefon kapandı ekrana hiçbir şey gelmedi. Power tuşuna basılı tutuyorum ses açma yada.kapama tuşuyla beraber basılı tutuyorum yine tepki vermiyor. Sorunun çözümünü bilen var mıdır?
Üst Alt