Yardım Ekran kaydırma

Forza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi5
Konular
24
İyi akşamlar arkadaşlar. Bir arkadaşım poco x2 aldı. Miui 12 sürümü var. Sorunu şu; mesela tweeterda yada instagram da sayfayi aşağı doğru kaydirirken ufak hareket yapinca elini kaldırdığı anda sayfa duruyor. Sanki stabil değil gibi. Uzun surukleyince aşağı doğru kayiyor tabiki ekran. Umarim anlatabilmisimdir. Bu durum neden kaynaklanir sizce benzer durumu yaşayan arkadaşlar var midir?

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
İyi akşamlar arkadaşlar. Bir arkadaşım poco x2 aldı. Miui 12 sürümü var. Sorunu şu; mesela tweeterda yada instagram da sayfayi aşağı doğru kaydirirken ufak hareket yapinca elini kaldırdığı anda sayfa duruyor. Sanki stabil değil gibi. Uzun surukleyince aşağı doğru kayiyor tabiki ekran. Umarim anlatabilmisimdir. Bu durum neden kaynaklanir sizce benzer durumu yaşayan arkadaşlar var midir?
Olması gereken o değil mi zaten
1. Hareket yer değiştirme tutup bi yerden bi yere bırakmak gibi
2. Hareket fırlatma oluyor artık nereye kadar giderse

Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
ekran yenileme ayarından 120 hz den 60 çekin eski düzeni görüürsünüz

Oyla:
Üst Alt