firatkilinc7 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Mi11 Ultra MIUI 14 Resmi Güncellemesi

Çok ilginç. Bende şarj sorununu miui 14 e güncelleyerek çözdüm. Yine aynı şekilde önceki sürümde cihaz bazen tamamen 60 hz de kalıyorken şimdi ara sıra yaklaşık 5-10 saniye 60 hz düşüyor (genelde telefonu uykudan uyandırırken) tekrar düzeliyor. 1687135446 Bana kalırsa en iyisi çıktığı sürümde...
  2. F

Soru Mi 11 Ultra Su Sonrası Buğulu Kamera

Fabrika imei ise mesaj gelmese bile 4 ay sonra kapanır. E-devlet üzerinden cihazınızın imei bilgilerini sorgulayın bakalım ne çıkacak
  3. F

O zaman çok geciktirmeden açtırmalısınız.
  4. F

Yardım Mi 11 Ultra Ekran Batarya Sorunu

Global sürüm kullanıyorum. Miui 14 versiyonuyla batarya daha iyi gitmeye başladı.
  5. F

Eğer ön kamerada da varsa dediğiniz gibi soğuk sudan olma ihtimali oldukça yüksek. Isıtma ile geçici çözüm olur cihazın açılması lazım. Bu arada kötü deneyiminiz için üzgünüm ama bizlere güzel bir ders oldu :D
  6. F

İlginç sonuç karşısında şaşırdım. Acaba kamera modülünde bulunan mikrofondan olabilir mi?
  7. F

Rom kurmaktan başka çare yok maalesef. Sıfırlamadan bir yolu olsaydı çoktan 13 e geri dönerdim.
  8. F

Pek alakası olacağını sanmıyorum ama tam ekran göstergesini kurcaladınız mı? Onun dışında başka bir çözüm düşünemiyorum. Önemli bilgileriniz yoksa sıfırlayın veyahut bir süre bekleyebilirsiniz. Yabancı forumlarda da işin kokusu çıkabilir. Belki oradan bir çözüm çıkabilir.
  9. F

Hareket doğrulaması açık mı? Ayarlarınızı paylaşabilir misiniz?
  10. F

Bahsettiğiniz kadar fazla olmasa da nadiren oluyor bende de.
  11. F

Çözüldü Mi 11 Ultra Akbank Güncelleme Hk.

Uygulamayı güncelledim. Sorun çözülmüş, teşekkürler bilgilendirme için.
  12. F

Arkadaşlar kontrol merkezinin altına gelen bu şey hakkında bilgisi olan var mı?
  13. F

En azından 13 ve 14 den iyiydi.
  14. F

Soru miui 14 güncellemesi geri çekilmiş

Aman hocam yüklemeyin. Batarya kullanımı iyileşmiş diyordum 6 saatlik ekran süresi 4.5 saate indi. Ciddi bir azalma var. Üstelik bu değerler pil kullanımında gözükmüyor bile. Pil kullanımı bölümünde mAh değerlerini toplayıp 2 ile çarpsan bile 5000 etmiyor. Bi terslik var bu güncellemede.
  15. F

Soru miui 14 güncellemesi geri çekilmiş

Güncellemeyi yaptım fakat gerçekten çok fazla problem bulunmakta. Ufak hertz düşmeleri, ufak droplar, yer yer dokunmatik çalışmaması gibi problemler var. Uygulama temaları koyu kahverengi gibi bişey olmuş ve rahatsız ediyor. Kapatmak için bir ayar menüsü yok. İyi tarafından bakarsak ekranın...
Üst Alt