firatbirben kullanıcısının son içeriği

1. firatbirben

Mod MİUİ 13 Dinamik Lock Screen Magisk modülü

Ellerinize sağlık çok güzel Devamı da olsa çok güzel olur Bende de özelleştirme çalışmıyor V1 de özelleştirme çalışıyor V2 de çalışmıyor Çift tıklama olsa çok iyi olur Bence v2 daha şık duruyor v2_Mind-Edition_POCOX3NFC_13.0.1.0_A12 rom kullanıyorum
  2. firatbirben

Soru Hangi romu kullanıyorsunuz ?

Ekran amoled değil yinede AOD var ama kullanmıyorum fakat bazı romlarda AOD 10 saniye açık kalma özelliği var eğer bu romda 10 saniye açık kalma özelliği olsa kullanırdım Ve bence haklısın bu rom hızlı olduğu için işlemci donanımsal olarak biraz daha hızlı şarj tüketiyor olmalı 1662403880 120...
  3. firatbirben

Donanımın biraz fazla tükettiğini düşünüyorum Ama tam olarak sebebini bilmiyorum
  4. firatbirben

Üstad Call of Duty oynarsam şarj hızlı bitiyor Sosyal medya videoları izlerken 1 günü rahat çıkarıyor Yoğun bir iş günü geçirdim zaman telefonla fazla ilgilenmediğimde 2 günü bile çıkarıyor Not: bluetooth NFC mobil veri wifi eşitleme konum her zaman açık
  5. firatbirben

Miui°Mint_POCOX3NFC_V13.0.1.0.SJGMIXM_v13-12.zip 1 aydır kullanıyorum hızlı güncel ve stabil olduğunu düşünüyorum Kullanım şeklime göre şarjı iyi gidiyor Daha doğrusu beklemede iken şarjı çok iyi ama kullanmaya başlayınca şarj hızlı bitiyor Ama hızlı ve stabil olmasından dolayı yarı yolda bırakmaz
  6. firatbirben

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

MIUI Türkiye Forumu Candır
  7. firatbirben

FIRAT BİRBEN

FIRAT BİRBEN
  8. firatbirben

Rom LedoMerto ROM MIUI13 v13.0.10.0 AdvancedOS A12 PORT

5 dakika önce romu değiştirdim 😀😀
  9. firatbirben

Rom LedoMerto ROM MIUI13 v13.0.10.0 AdvancedOS A12 PORT

Ellerinize sağlık dün geceden beri kullanıyorum akıcılık ve işlev konusunda hiç bir problem yok arayüzü çok düzgün ve hızlı 90 Hz ve 120 Hz gayet güzel akıcı Fakat video da ciddi bir sorun var video çekip kayıt yaptıktan sonra 10 saniye video çektim galeriye girip videoya baktım 6 saatlik kayıt...
  10. firatbirben

Yardım Play store cihazını bu sürümle uyumlu değil hatası

Elinize sağlık teşekkür ederim işe yaradı cihaz sertifikalı Fakat tüm işlemler bittikten sonra play storeyi uygulama ayarlarından verileri silip güncellemeleri kaldırıp sıfırlamak gerekiyor
  11. firatbirben

Rom POCO X3 NFC(Surya) MIUI13 v13.0.8.0 Xiaomi.Eu Custom ROM

Yeni bir hata daha buldum çift tıklama ile kilit açıp kapatma her yeniden başladığında kapanıyor yani her yeniden başlatıldığında ayarlardan çift tıklama ile kilit açıp kapatma seçeneğini kapat açmalıyız
  12. firatbirben

Yardım Play store cihazını bu sürümle uyumlu değil hatası

Baştan sona bütün yazışmalarınızı okudum Söz konusu olan modülün linkini paylaşır mısınız bende deniyeyim Ben çok denedim ama Google hep kazanıyor:(
  13. firatbirben

Rom POCO X3 NFC(Surya) MIUI13 v13.0.8.0 Xiaomi.Eu Custom ROM

Beğendin çok güzel İlk açılış Türkçe geldi sanırım sim kartı hızlı algıladığı için Sadece ayarlar kısmı ingilizce ve şarj animasyonları özelliği Rusça Bence Türkçe eklemek çok da şart değil Rom çok iyi çalışıyor Kontrol merkezi kendini duvar kağıdına göre optimize edip ona göre renk...
  14. firatbirben

Yardım Instagram sağa kaydırma sorunu

Aynı sorun redmi 9T telefonu olan bir arkadaşımda da var (global Türkiye rom) Fakat bildiğim kadarıyla xiaomi.eu romlarda bu sorun yok (emin değilim hiç denemedim sosyal medya neredeyse hiç kullanmıyorum)
Üst Alt