Fiko89 kullanıcısının son içeriği

1. Fiko89

Yardım Mi Box S wifi sorunu

Onu denedim zaten ama bir fark olmadı sonunda satdım mi boxu google chromecast 3 aldım şimdi çok rahat televizyon izleye biliyorum kesintisiz 1591099884 Onu denedim zaten ama bir fark olmadı sonunda satdım mi boxu google chromecast 3 aldım şimdi çok rahat televizyon izleye biliyorum kesintisiz
  2. Fiko89

Yardım Mi Box Wifi Sorunu

Evet bendede öyle wifi açıp kapatınca düzeliyor. Dün nihayet satdım Mi Boxu. 2.4 ghz Tplink modemle çalışacak hangi cihazı önerirsiniz? Ben bundan istiyorum Google Chromecast 3
  3. Fiko89

Speedtestle test ediyorum Mi Box da internet hizi gayet güzel gözüküyor sadece arada wifi kesilib yeniden düzeliyor sorun sadece bu çok ilginc böyle giderse satıcam bu Mi Boxu
  4. Fiko89

Ben bundan şübhe ediyorum ev telefonuda 2.4 ghz ile bunuda ayri yere çeke bilmiyorum
  5. Fiko89

Hocam bunu bende yapmışım 30 dk felan iyi oluyor sonra yine wifi kesiliyor 1 dk sonra yeniden düzeliyor ve her defasında sorun böyle devam ediyor.
  6. Fiko89

Bak esas meselede bu niye 2.4 ghz ile sorun yaratsın bu kadar para ver Mi Box S al ama wifi sorunu yaşa diger tv boxlarda hiç böyle sorun olmuyor
  7. Fiko89

Sohbet Miui Forum Türkiye uygulaması

O kadar da kullanışlı deyil
  8. Fiko89

Sohbet Miui Forum Türkiye uygulaması

Selam arkadaşlar. Bu güzel Miui Türkiye forumunun mobil uygulaması varmı? Olsa çok iyi olurdu.
  9. Fiko89

Galiba ondandır sorun ama evde laptop telefonlar hepsinde gayet iyi sorun yok wifi hızlı çalışıyor bi tek Mi Box da böyle
  10. Fiko89

Dark u23L ne routermi? 1587921743 Bu Dark u23L cihazı ile kablolumu kullanıyorsunuz?
  11. Fiko89

wasntme~~
  12. Fiko89

Meraba arkadaşlar bende evde Mi Box S var ama wifi da sürekli sorunlar çıkarıyor 10-15 dk video izledikde internet kesilir 1 dk sonra yeniden düzeliyor. Modemim Tplink wr841n 2.4 ghz, ayarlarda kanalları sürekli deyişiyorum yine aynı. Bunu nasıl düzeltebilirim? 5 ghz le sorun çözülüyor biliyorum...
  13. Fiko89

Yardım Mi Box S'e Airdots bluetooth kulaklık bağlantısı sorunu hk.

Evet hocam güncelleme yaptım yine öyle genel olarak wifi hızı normal ama arada kasılmalar oluyor sonra yeniden düzeliyor. Bende Tplink wr841n 2.4 ghz
  14. Fiko89

Yardım Mi Box S'e Airdots bluetooth kulaklık bağlantısı sorunu hk.

Bağlantı bendede iyi ama bağlandıkdan sonra wifi hızı tamam düşüyor oda galib wifi 2.4 ghz bende o yüzden sorunlu onun için 5 ghz almam lazım
Üst Alt