feste94 kullanıcısının son içeriği

1. F

Mi5 Şarj Ekran Ve Bekleme Süres

Arkadaşlar mi5 kullanan arkadaşların şarjı nasıl gidiyor.Ekran ve bekleme süresi atabilirmisiniz ?
  2. F

Soru Xiaomi Mİ5(64) Miui8 Stabil Xposed İnstaller Sorunu

Dil değiştirdim mecburen. Başka yok bulamadım :(
  3. F

Bunun başka bir yolu yok mudur acaba
  4. F

Arkadaşlar merhaba; Cihazda bootloader custom işlemleri vs yapıldı. Tek eksiğim xposed... Xposed installer uygulamasında denediğim mıuı SolarWarez v87 sdk23 arc64 sürümünü kuruyorum. Kurulum başarılı geçiyor xposed kurulum başarılı artık kullanabilirsiniz diyor.Fakat küçük bir sorunum var...
  5. F

Xiaomi Redmi Note İncelemesi

Cvp: Xiaomi Redmi Note İncelemesi Olayı yanlış anlamışsın. O hesap türkiyenim teknoloji nbakımından düştüğü durumu gösteriyor. Başka birşey değil kardeş. Yanlış anlamayın. Onu Öylesine yazdım oraya , 160 dolara getirtilen bir telefonun ne kadar kar koyularak satıldıgını göstermek için.  Bizim...
  6. F

ACİLLL YARDIMMMM

Cvp: ACİLLL YARDIMMMM Kardeşim telefonda önemli bilgiler yoksa Unbrick yap .sp flash tool ile flashlarsan sorun düzelecektir.
  7. F

Redmi note invalid imei...

Cvp: Redmi note invalid imei... denedim kardeşim. Çözülmüyor. Nvram klasörünü sildikçe yeniden oluşuyor. Bir türlü çözemedim.Romu bootloaderden tekrar yüklersem belki düzelebilir ama bootloader romu bulamıyorum.
  8. F

Redmi note invalid imei...

Arkadaşlar dün telefonuma bir  custom rom yükledim. Yükleme başarılı geçti fakat imeiler kayboldu. Tekrar imei yükleyemiyorum. İmei sorgulama yerinde invalid imei yazıyor.Kaynaklardan araştırdım. Engineer moddan CDS İnformation bölümünden yapılıyor fakat benim o bölüm kapatılmış. Orayı açma...
  9. F

redmi note recovery sorunu

Cvp: redmi note recovery sorunu Şu anda v36 sürümü yükledim fakat yine aynı sorun var :D Bu sefer unbrickte yapamıyorum. Telefon bilgisayara bağlanmıyor. Anlamadım bir türlü:)
  10. F

Cvp: redmi note recovery sorunu Sorun çözülmüştür. Telefon unbrick yapıldı. Konu kapanabir.
  11. F

Bu nasıl root İzni böyle !!! Güncelleme Sıkıntısıda var....

Cvp: Bu nasıl root İzni böyle !!! Güncelleme Sıkıntısıda var.... Sorun çözülmüştür. Telefonu unbrick Yapabilmek için bilgisayara telefonun driverlerini manuel olarak yüklemek zorunda kaldım. Unbrickten sonra herşey düzeldi. Sanırım çoklu dil paketi yüzünden bu sorunla karşılaştım. Konu kapanabilir.
  12. F

Cvp: redmi note recovery sorunu Kardeşim nasıl yaptıgını anlatırmısın banada ? Birde ben deneyeyim şunu :)
  13. F

Cvp: Bu nasıl root İzni böyle !!! Güncelleme Sıkıntısıda var.... Şu anda root yetkisi var olarak görünüyor.Ama dosya erişimim hala kısıtlı. Unroot yapma hakkında bilginiz var mı ? Ve bu sürümlerde root yapmanın en kolay yolunu biliyormusunuz ? Sanırım ben güncellemeyide bunun yüzünden...
  14. F

Arkadaşlar telefonumda KingUser denilen bir uygulama var. Bu uygulama Rootlu olduğunu gösteriyor fakat kafama takılan ayrı bi olay var.Menüden kendi Orjinal SECURİTY Uygulamasına girip Permissions izinlerine girdiğimde Root permission Bölümü tamamen kapalı ve her ne yaptıysam oraya...
  15. F

Redmi note sar degeri

Cvp: Redmi note sar degeri Ben miuinn sitesinde 0.8 olarak görmüştüm ama birde Size sormak istedim.  Doğruluğundan emin deilim.
Üst Alt