fenygs kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım rehberde isim değiştirememe

herbirinize ayrı teşekkür ediyorum. dediğiniz gibi benim de tahminim farklı hesaplar üzerinde olduğu için senkronize sorunu var. ayrıca evet ayır deyince sorun düzeliyor bazen ama her zaman o da ise yaramıyor. dediğiniz gibi sıfırdan rehbere ayar çekmek mantıklı
  2. F

Yardım rehberde isim değiştirememe

2 yıldır mi5 kullanıyorum. hala çözülemeyen sıkıcı bir sorun var. mesela rehberde kayıtlı birinin ismini degistiriyorum. sonra çıkıp tekrar baktığımda rehberde ayni isim. kişiyi düzelte girince değiştirdiğim isim. ama çıkınca aynısı. ve telefon kapat ac falan duzelmiyor bir turlu. ben de o...
  3. F

Yardım MIUI TELEFON UYGULAMASI TÜRKÇE KARAKTER SORUNU

teşekkürler . gerçekten can sıkan bir durum. basit bişey ama cok can sıkmakta
  4. F

Yardım MIUI TELEFON UYGULAMASI TÜRKÇE KARAKTER SORUNU

Merhaba arkadaşlar. mi5 kullanıcısıyım miui bütün versiyonlarında geçerli olmak üzere şöyle bir sıkıntı yaşıyorum telefon uygulamasını açınca numaralara basarak istenilen kişiye ulaşılabiliyor, biliyorsunuz. mesela ahmet'i arayacaksanız 2-4-6-3-8 e basarak ahmeti arayacağınızı anlıyor. rehbere...
  5. F

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

usb hata ayıklamayı actığım halde hala bağlanmıyor. tekrar kapatıp acıyorum gene aynı.
Üst Alt