fedayim54 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Gcam Google kamera selfie sorunu

Xiaomi mi 8 cihazım ile gcam kamera ile selfie cektigimde portre modunda çekmememe rağmen selfiyi çeken net gorunuyor ama onun dışında arkadakilerin yüzleri bulanık gorunuyor, bu konuda varmıdır bilgisi olan ? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. F

Yardım MIUIniometric şarj sorunu

Yokmu bu konuda hiç karşılaşan arkadaslar MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. F

Yardım MIUIniometric şarj sorunu

Cümleten merhaba mi8 telefon kullanıyorum 2 yıldır ve telefonumun şarjı dan ilk 6 ay hariç hiç memnun değilim Google play hizmetleri ve MIUIbiometric diye bişey sürekli şarjimi aşırı yiyor telefonumda robot vs hiç bişey yok düz gelen tüm güncellemeleri yapan normal bir kullanıcıyim yani yardım...
  4. F

Yardım Simge boyutu

Eyvallah hocam çok sağolasın oldu ya Allah razı olsun [emoji2969] MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. F

Yardım Simge boyutu

bende arıyorum bulamıyorum bu özelliği ya
  6. F

Yardım Sürekli yeniden başlama ve ikon büyüklüğü

Cümleten merhabalar, Dün gece mi8 telefonum bir anda baktım tek tek titriyor logo geliyor kendini yeniden başlatıp duruyo logo geliyor yeniden başlıyor yaklaşık 30 dk böyle devam etti baktım telefon gidecek gibi tuş kombinasyonuyla bir şekilde telefonu formatlamayı başardım herşey gitti ama en...
  7. F

Uygulama Mi8 gcam

Mi8 android 10 için root gerektirmeyen düzgün çalışan bir gcam varmi ya ? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. F

Uygulama Gcam 7.3

Hocam linkler de sorun mu var ben indiremiyorum MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. F

Yardım Miui 11 pil sorunum

pil sorunu türkcellden yaşayan çok az ya anlamıyorum Türktelekom full çekiyor güya olduğum yerde ama bir şarj tutmuyor.
  10. F

Yardım Mesajlar durduruldu hatasi

aynen bende bunu demek istedim detay vermedim kusura bakmayın :)
  11. F

Yardım Mesajlar durduruldu hatasi

mi9t pro kullanan bir arkadaşımında başına geldi mesajlara giriyor içeride mesaja tıklayınca mesajlar sürekli duruyor diye uyarı geliyordu. mesajlar uygulamasının uygulama yönetiminden verilerini temizledik öyle düzeldi.
  12. F

hangi operatör kullanıyorsunuz ?
  13. F

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Merhaba Cümleten, Şuanda çok mutlu bir haber vermek istiyorum ben kendimde test ettim, bilenler vardır miui 10 da bozuk çalışan bir bölüm vardı "Senaryolar" dün aktif ettim sabah saat 7 gibi telefonu şarjdan çektim youtube da videolar izledim facede video felan izledim şuan şarjım %80 ekran...
  14. F

o miui 10 a geçiş yapıldığında etkisi olmuştu ancak şuanda onlar kapalı olmasına rağmen yinede çok fazla harcama tüketiyor hücresel hatta telefonu wifi de full kullanıyorum yinede çok harcıyor.
Üst Alt