fbsarac kullanıcısının son içeriği

1. F

Blitzwolf blitzpower karmaşası blitzpower çakma mı?

Eyvallah hocam bidahaki siparişimde aukey şarj aleti alıcam gibi
  2. F

Hocam kablonun kutusu falanda farklı ve blitzwolf lardaki gibi garanti belgesi vs yok bende inceden kıllandım ama benim yedek kablom olmadığı için aciliyetim vardı 1 ay bekleyemezdim ondan. Bankayla görüşüp yurtdışına açtırıp bangooddan ampcore turbo alıcağım. Hızlı şarj için blitzwolf un 3...
  3. F

Ürün elime ulaştı 2. Mesajı sildim bu blitzwolf taki modellerden tamamen farklı. 2.1 A mış 2.4 değilde ve uçlar altın kaplama 22/30 AWG power and data wire usb 2.0 QC 3.0 Destekliyor yazıyor. Garanti vb. Belge çıkmıyor sadece kablo. Ampereden ölçtüm 2000 mA geçmiyor. Bu arada teknostorede yeni...
  4. F

Yardım Mİ5 prime telefonum yavaş şarj oluyor!

Kabloyu nerden aldın? bendede aynı şey oldu hafta başında kablo aldım türcell bayisinden değişmedi arkadaşın orjinal mi 5 kablosuyla denedim düzeldi yani her kabloyu desteklemiyor blitzwolf öneririm
  5. F

Reis sağol 2 gündür google a yazmadığım şey kalmadı. Blitzwolf çalışanlarının bunu bilmemesi ayrı bir durumda neyse. Benim Orjinal mi 5 kablosunda gitgeller oluyordu zaten, bir kaç gündür ise aşırı yavaş şarj etmeye başladı 1 saatte %10 ancak ediyordu kullanırken artmıyordu. Mi 5 orjinal...
  6. F

Bu konuyu açmamın sebebi bu firma eğer blitzwolfun yan sanayisi ise kendini blitzwolf gibi lanse etmesi çünkü amblemi bile aynı nerdeyse ve webtekno bu firmanın sürekli reklamını yapıyor webstore de ürünlerini satıyor ancak ürünlerde model numarası bile yok blitzwolflarda tc pm5 yazar bunların...
  7. F

Bi kaç gündür usb kablo alıcaktım ve blitzwolf kalitesini biliyorum bangooddan kabloyu alıcaktım ancak kartım yurtdışına kapalı olduğu için ve aciliyetimden dolayı teknostore dan blitzpower markalı ürünü aynı marka olduğunu düşünerek sipariş ettiim. Resimlerde nerdeyse birebir ürün...
Üst Alt