Faydasız adam kullanıcısının son içeriği

1. F

Alış Mı 4 yedek parça

Koray bey gitti gidiyor sitesinde buldum güç tuşu filmi isterseniz sipariş edip ve adres olarak size kargolasinlar. Bende burdan telefonu kargolayim, daha hızlı olur Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. F

Alış Mı 4 yedek parça

Koray bey gitti gidiyor sitesinde buldum güç tuşu filmi isterseniz sipariş edip ve adres olarak size kargolasinlar. Bende burdan telefonu kargolayim, daha hızlı olur Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. F

Alış Mı 4 yedek parça

Merhabalar mi4 için güç tuşu filmi ve anten kablosu lazım elinde olan buraya yazabilir mi Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. F

Yardım Xiaomi mi4 şebekesi gitti

Aynen Koray bey ana kartı alt tarafa bağlayan bir kablo var o birleştirilemedi laşk oldu herhalde. Birde güç tuşu ve ses açma kisma tuşların filmi kesildi. Ve son olarak bataryayi çıkartırken bıçakla deldim. Ama telefon şarj aldı. Bunların hepsi acemiliğim ve cahilliğim yuzunden oldu. Telefonu...
  5. F

Teşekkürler efendim Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. F

Merhabalar cahilliğime verin lütfen mi4 ün ekranı nı değiştirdikten sonra şebekesi gitti ve güç tuşunun filmini de kestim bu konuda ne şekilde yardımcı olunur maddi manevi her türlü desteğim olur :) yardımlarını bekliyorum Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. F

Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Çok farkediyor selduman bey ben kırsaldayım bundan önce ki telefonum mi5 ti çok sıkıntı yaşadım şebeke yüzünden 3g nadir çekiyor du, 2g ile internete bağlanıyordum. Çünkü band 20 ve diğer bantlar açık değildi, ondan sonra Lemax 2 aldım bütün bantlar açık ve 4g ye sorunsuz bağlanıyorum. Demek...
  8. F

Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Hayırlı satışlar selduman bey mi note 2 global versiyonunu getirebilir misiniz Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. F

Çözüldü Miui Türkçeleştirme

Merhabalar konuyu nerde açacağımı bilemedim yalnış yere acmissam duzeltiniz lütfen. Ben miui hayraniyim ve nihayet haftalar sonra leeco le max 2 telefonum için bir miui 8 alfa port rom buldum romu kurdum yalnız 20 ye yakın dil var ve maalesef Türkçe yok kurulan uygulamalarda İngilizce oluyor...
  10. F

Yardım Miui port rom leeco le max 2 için

Merhaba escopar hocam http://bbs.ydss.cn/thread-688549-1-1.html bunu buldum siz bu rom nasildir ne durumdadir bir bakabilir misiniz size zahmet Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. F

Bir saattir uyelik icin ugrasiyorum dil cince oldugu icin heralde latince karakterleri kabul etmiyor galiba Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. F

Uye olup tekrar bir bakayim yardimlariniz icin tesekkurler Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. F

Aynen bende baktim rom silinmis megadan Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. F

Cok sagolun emeginize saglik bu romu kuracagim insallah Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. F

İyi akşamlar beyler leeco le max 2 için miui port rom arıyorum her yeri aradım ama bulamadım. Miui romu hayatım da gördüğüm en iyi romdu vaz gecemedim. Yazanlara teşekkürler Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt