Yardım Xiaomi mi4 şebekesi gitti

Faydasız adam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Konular
17
Merhabalar cahilliğime verin lütfen mi4 ün ekranı nı değiştirdikten sonra şebekesi gitti ve güç tuşunun filmini de kestim bu konuda ne şekilde yardımcı olunur maddi manevi her türlü desteğim olur :) yardımlarını bekliyorum

Le X820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Merhabalar cahilliğime verin lütfen mi4 ün ekranı nı değiştirdikten sonra şebekesi gitti ve güç tuşunun filmini de kestim bu konuda ne şekilde yardımcı olunur maddi manevi her türlü desteğim olur :) yardımlarını bekliyorum

selduman hocama ulaşın derim ;)

Oyla:

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
güç tuşu sıfır olarak adetli yolda bana geliyor.

siz muhtemelen anten coaxial kabloya ya da coax anten ayaklarına da zarar verdiniz.

bunca yıllık tecrübeme rağmen dün bir saygıdeğer müşterimin (metal tozları olan ortamda çalıştığı için) sorunlu ahizesini değiştirdiğim bakın sadece ahize redmi note3 cihazının nerdeyse lcd'sini de perte çıkartıyordum. Sadece 1 vidayı yanlış yere takmak olacaktı hatam son anda farkettim.

Cihaz içini açmak ekran değiştirmek kolay da işler değil bakın aslında.

Oyla:

Faydasız adam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Konular
17
Aynen Koray bey ana kartı alt tarafa bağlayan bir kablo var o birleştirilemedi laşk oldu herhalde. Birde güç tuşu ve ses açma kisma tuşların filmi kesildi. Ve son olarak bataryayi çıkartırken bıçakla deldim. Ama telefon şarj aldı. Bunların hepsi acemiliğim ve cahilliğim yuzunden oldu. Telefonu size kargolasam yardımcı olur musunuz

Oyla:
Üst Alt