fatihkacann kullanıcısının son içeriği

1. fatihkacann

Yardım Redmi Note 7 Turkcell VoWifi Kullanan Var Mı?

Cihaz Tr cihazi orijinal imei
  2. fatihkacann

Yardım Redmi Note 7 Turkcell VoWifi Kullanan Var Mı?

Arkadaslar merhaba evet konu baslıgında oldugu gıbı note 7 turkcell de vowifi kullanan varmı cihazım 12.5.1 vodafonda sıkıntısız kullanıyordum ama turkcelle gecıs yapınca gitti ne yaptıysam gelmiyor özellıkler açık ama vowifi gelmiyor volte aktif başka telefona takıp aktif hale getırdım yine...
  3. fatihkacann

MIUI 12.5 Redmi Note 7 (Lavender) - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.1.0.QFGEUXM İndirme Bağlantıları

arkadaşlar merhaba bu surumu kullananlardan bilgi istiyorum ben onceden global 12.5 kullanıyordum daha önce olan çoğu ozellık kapatılmıştı mesela son uygulamalarda uzerıne basılı tutunca uygulama bılgısıne atıyordu ama normal miuı 12 surumunde uygulamayı kılıtleme ,kayan pencere,ekran bölme...
  4. fatihkacann

MIUI 12.5 Redmi Note 7 - Global Kararlı V12.5.1.0 QFGMIXM İndirme Linkleri

System launcher zaten guncel olduğu halde çizgi gelmiyor sorunda burda MIUI 11 ve 12 de vardı zaten.
  5. fatihkacann

Buna benzer çoğu özellik kaldırılmış gibi tam ekran kullanımındaki çubuk bile yok onun yerine MIUI 11 de olan özellik var resmen ileri yerine geri gitmiş bu güncelleme ile.
  6. fatihkacann

Kurulum yapan arkadaşlar iyi kötü yanlarını bildirirse sevinirim
  7. fatihkacann

Rehber TÜRK TELEKOM volte ve vowifi açma tüm ayrıntılar

İkisini değiştirerek de denedim şuan wifi seçili
  8. fatihkacann

Malesef yine olumsuz ayrıca ben şuan görüntülü konuşmayı kullanabiliyorum ayrıca dün akşam hattımı note9s e taktım onda kullanılabiliyor onuda aynı yontemlerle aktif ettik ama benim telefonuma takinca kullanamıyorum wowifi
  9. fatihkacann

Başka konularda bazı arkadasllar modem üzerinde port tetikleme ile çözüme ulaştıklarını söylüyorlar onu bile denedim ama olmadi
  10. fatihkacann

Bana hiç gelmedi vovifi sadece volte geldi
  11. fatihkacann

Yapılanları tümünü uyguladım volte işareti geliyor ama vovifi işareti gelmiyor hattım turktelekom cihazım rdmi note 7global 12.0.1
Üst Alt