Fatihilhan kullanıcısının son içeriği

1. Fatihilhan

Soru Türk Telekom'mu Türknet'mi (İnternet)

biraz geç cevap vermiş olacağım ama sonradan gören arkadaşlar olabilir, tartışmasız turknet. Vodafone net kullanmış biri olarak söylüyorum ki söylenilen hızı alıyorum upload hızım da 3-4 mpbs civarı ping de ortalama 25 civarı. Baştan çok karamsardım nasıl ucuz ve kaliteli olur diye gerçekten...
  2. Fatihilhan

Yardım Eu rom kamera hatası

İyi forumlar. Cihazımda 20.1.2 eu rom+ magisk 20.2 yüklü ve kullandığım tüm sürümlerde kamera hatası alıyorum, kamera uygulamalarını silip tekrar yüklüyorum twrp üstünden bir süre kullanabiliyorum sonra tekrar kamera hatası alıyorum bazen kendiliğinden düzeliyor. Bu sorunu yaşayan veya çözen var...
  3. Fatihilhan

Yardım Pioneer Teyp USB bağlantı sorunu

Herkese iyi akşamlar dilerim. Aracımda Pioneer mvh-x195uı marka teyp var. Önceki Samsung note 4 telefonumu usb ile bağlayıp şarkıları dinleyebiliyordum (ayrıca dosyalara erişim sağlamakla kalmıyordum telefonumdan kontrol edebiliyordum ve youtube gibi sitelerden müzik dinleyebiliyordum). Abimde...
  4. Fatihilhan

Yardım Mi 6 Kamera hatası

Teşekkür ediyorum hocam yardımlarınız için. 1567623496 Destekleriniz için teşekkür ediyorum sorunum halloldu :)
  5. Fatihilhan

★ Xiaomi Mi 6 Son Küresel Kararlı Sürüm Fastboot Dosya İndirme yazısına tıkladığımda açılan sayfada indirme bağlantısı yok hocam doğrudan miui.com sitesine yönlendiriyor, buradan sonrasında takıldım
  6. Fatihilhan

Sitede persist dosyalarını bulamadım hocam yardımcı olur musunuz?
  7. Fatihilhan

Denedim sonucu olmadı 1567612902 Bilgisayara ulaşınca deneyeyim hocam umarım olur teşekkür ederim.
  8. Fatihilhan

Gcam ile fotoğraf çekiyordum ve kamera donmaya başladı gcam'i silip tekrar yükledim hiç açılmamaya başladı. Xiaomi eu 9.8.29 yükledikten 2 gün sonra oldu bu problem şuan herhangi kamera uygulaması (stock kamera dahil) çalışmıyor kameraya bağlanamıyor hatası alıyorum.
  9. Fatihilhan

Rom Xiaomi Mi6 Android 9 -EU Beta Rom MIUI 10 9.9.6

Bir önceki sürümde gcam gayet güzel çalışıyordu, bu sürümde gcam çok kötü fotoğraf çekiyor benim dışımda yaşayan oldu mu?
  10. Fatihilhan

Yardım Mi 6 EU rom şarj sorunu.

Bundan bir önceki güncellemede sorun başladı. Yeni güncellemeden umut bekledim ve aslında güncelleme açıklamasında pil performansı hakkında birşey yoktu ancak yine de bir umut dedim olmadı. Aslında şarjın hızlı gitmesi bir yana dengesiz bir tüketim var bazen çok stabil gidiyor, ancak bazen de...
  11. Fatihilhan

Yardım Mi 6 EU rom şarj sorunu.

Herkese iyi forumlar dilerim. Yaklaşık 20 gün önce global rom'dan eu rom'a geçiş yaptım. Herşey ilk başlarda iyi güzeldi şarj durumum da aynı şekilde. Ama son 4 gündür şarja akıl ermeyecek şekilde gidiyor. Önceleri oyun oynarken telefon şarj oluyordu şimdi ise bekleme modunda bile yavaş şarj...
  12. Fatihilhan

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

çok teşekkür ediyorum dikkatli bakmadan bulaşmışım bu işe, all in one modülünü indirmeden yapmaya çalışıyormuşum. şimdi tamamlandı :)
  13. Fatihilhan

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

+ işaretine bastığımda öyle bir seçenek çıkmıyor hocam doğrudan hafızaya erişiyor yanlış bir şey yaptım sanırım daha öncesinde
  14. Fatihilhan

gcam çalışmıyor hocam önerebileceğiniz başka bir yol mevcut mu? ne kadar kurduysam açılırken her seferinde uygulama hemen kapanıyor.
  15. Fatihilhan

Yardım Mi6 Ahize Ses Sorunu

Mi 6nın çeşitli modelleri var belki de ses kartı farklıdır ama ben kesinlikle donanımsal olduğuna inanmıyorum ama araştırmaya devam edeceğim bu sorunu yaşayan sadece biz değil farklı dillerden ülkelerden insanlar da var donanımsal bir problem varsa bu azımsanacak bir sayı değil cihaz problemli olur
Üst Alt