fatihharlak kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Mi 8 Ekran sorunu

Arkadaşlar sorun video da göründüğü gibi.sebebi ne olabilir ve çözümü varmıdır. Çözümü yoksa parça niyetine satayımmı. Cihaz yurtdışı pasaport kayıtlıdır.
  2. F

Yardım Pie sonrası aramada karşı tarafın sesi gelmiyor

Ses gelmeme sorunu bendede başladı bende ahize bozuldu zannetmiştim demekki yazılımsal sıkıntı var
  3. F

Soru Mi 8 global rom10.0.3.0 güncellemesi geldi

Bu güncellemeyi yaparsam telefondaki root gidermi ?
  4. F

Rehber Mi 8 Magisk ile Root (Bootlop Sorunsuz)

Paylaşım için teşekkürler çok faydalı oldu
  5. F

Çözüldü Mi 8 Format Sonrası google hesap sorunu

Sorun cozuldu konu kilit tesekkurler
  6. F

Çözüldü Mi 8 Format Sonrası google hesap sorunu

Arkadaslar telefonumu fabrika ayarlarina aldim kurulum yaparken bu hatayi aliyorum eskiden kullandigim tum hesaplari denedim sonuc ayni cozumu varmidir.
  7. F

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Miui pro tum surumlerinde root mevcut degilmj?
  8. F

Soru Mi 8 Google Play Sertifika sorunu

Teşekkür ederim.
  9. F

Soru Mi 8 Google Play Sertifika sorunu

mi 8 bl henüz açılmadı telefonda china stable 9.5 var. google play sertifika sorunu yüzünden uygulama içi alım yapamıyorum bu sorun global romlarda varmı acaba yükleyen arkadaşlar yardımcı olabilirmi. Ek rica olarak ben askerim bilgisayarım yok global rom kuramam bana uzaktan bağlantı ile bir...
  10. F

İnceleme mi8 sorunları ve satın alma tavsiyesi

ben xaomi mi8 den önce note 8 kullanıyordum telefonda çok oyun oynayan biriyim samsung yaptığı her yeni güncellemede telefonu öldürmeye 1 adım daha yaklaşıyor. note 8 gibi bi telefonda pubg vb. yüksek görüntü kalitesi içeren oyunlar oynanamaz durumda ve ayrıca snapdragon ile exynos işlemci...
  11. F

Yardım acil mi 8 konum bulmuyor

valla konumda hiçbir sorun yaşamadım gayet güzel çalışıyor.
Üst Alt