FastMember kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru RedMi Note 8 Hızlı Şarj Sorunu! Yardım Lütfen

Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir kullandığım Spigen 30W adaptörüm bozuldu çok memnun kaldığım için yine aynı markanın 27W şarj cihazını aldım ama artık hızlı şarj olmuyor. Kablo Q.C 3.0 destekli Ugreen marka önceki de oydu. Neyde sıkıntı olabilir acaba? Dakikada %1 dolduruyor sanırım 27W lık...
  2. F

Yardım Pil Optimizasyonu Sonrası Donma Sorunu!Çözemedim!

Teşekkür ederim. Şöyle bir durum oldu 2 saat boyunca hiçbir sıkıntı çıkarmadı. WhatsApp dan görüntülü konuşma yaptım 1 saattir yine donmaya başladı. Yazarken konuşurken vs donma yok. Sadece parmak izini açınca ve ortadaki yuvarlak tuşa dokunup uygulamaları kapatmak isteyince donuyor. Ciddi bir...
  3. F

Yardım Pil Optimizasyonu Sonrası Donma Sorunu!Çözemedim!

Arkadaşlar merhaba. 3 ay önce Mi Store Mağazasından Redmi Note 8 aldım. Her şey süper gidiyordu. Dün telefona istemsiz şekilde gelen bildirim sonucu temizleme ve pil optimazyonu yaptım. Herhangi ek uygulama ile değil Xioami nin kendi uygulaması ile. Bugün menü geçişlerinde ve uygulamadan ana...
  4. F

Soru Telefon Hakkında Bazı Sorularım Var!? Yardımcı Olabilir Misiniz?

Haklısınız telefonum çalındı mağazada aşırı kalabalıktı sinir ve stresle acele karar verdim. 9S almadığıma pişmanım ama yapacak bir şey yok. Son zamanlarda bu fiyatla ve güncelleme hatalarıyla devam ederse bence xioami nin popülerliği hızlı sönecek gibi. Telefon olarak konuşuyorum.
  5. F

Çok teşekkür ediyorum. Şimdi söylediğiniz konulara göz atıcam. Zaten zamlı olarak aldım :) her telefona 600-800 arası vergi zammı gelmiş maalesef.
  6. F

Arkadaşlar merhaba. Mi Store dan Note 8 telefon aldım. Daha önce Mi Note 7 kullanıcısıydım. Bazı şikayetlerim var içinde soru barındırıyor. Sizlerde de öyle mi merak ediyorum. 1-) İlk olarak Mi Note 7 kamerası çok daha iyi. Bu telefonda surat ve ten rengi çok değişik çıkıyor. Her zaman olmasa...
  7. F

Yardım Google Fotoğrafları Galeriye Nasıl Atabiliriz?

MIUI 11 le de şarjım yavaş dolmaya başladı :/. Arkadaşlar konu ile ilgili çözümü olan var mı? Forum da benzer ama tam bu konuyla ilgili soru yok maalesef.
  8. F

Yardım Google Fotoğrafları Galeriye Nasıl Atabiliriz?

Arkadaşlar merhaba. Redmi Note 7 global telefonum var. Daha önce saf andorid kullanıyordum. Bu telefonun kendi ara yüzünden dolayı galerisi varmış. Fotoğraflarımın hepsi Google Fotoğraflar da. Uygulamayı indirdim ancak topluca taşıma yapılmıyor. Tek tek cihaza kaydetme var. Fotoğraflarımı...
  9. F

Soru Redmi Note 7 Yüksek Frekanslı Işık Da Kamera Dalgalanıyor!

Arkadaşlar bugün bir şey dikkatimi çekti. Frekansı yüksek olan ışıklarda telefon çekim yaparken etkileniyor dalgalanma yapıyor. Normal ışıksız gün ışığı olan alanda ya da küçük normal spot ışıklarda sorun yok. Telefon kameraları etkilenir ama bu ekstra fazla etkileniyor. Size denk geldi mi...
  10. F

Soru Flaşlı Çekimde Sorun!

Evet kılıf var. O aklıma gelmedi hiç. Birazdan deneyeceğim size aktarıcam. Benim için önemli değil de flaşla eğer kılıftan dolayı değilse böyle çekmesi çok kötü olmuş. Teşekkürler
  11. F

Soru Flaşlı Çekimde Sorun!

Arkadaşlar bugün arkadaşa kamerayı överken çok kötü bir durum yaşadım. Bugüne kadar flaşlı çekim yapmamıştım. Gün ışığında ya da gece flaşsız çekimde kamerayı herkes beğendi. Bilgiç bir arkadaş önemli olan flaşlı çekimde nasıl çekiyor bakalım dedi. Ne amaçla dedi bilmiyorum ama flaşlı her...
  12. F

Soru Arama-Çevirici Ve Kişilere Alternatif Uygulama Var Mı?

Tüm gruplardan çıktım. Bildirimleri kapasam da ekrana geliyor çözemedim. WhatsApp ı sil yükle yaptım olmadı. Güncelleme bekliycez artık. Arama-çevirici uygulamaları yükledim ama Xiaomi nin kendi uygulamasını silemediğim için çok karışım hâl aldı. Miui ye biraz zor alışacak gibiyim.
  13. F

Soru Şarj Telefonu Kullanmadan Az Az İniyor! Sizde?

Yaptım. Bu gece bakıcam. Teşekkür ederim.
  14. F

Soru Şarj Telefonu Kullanmadan Az Az İniyor! Sizde?

Bu şekilde. Şarjım da eski Mi A1 cihazım gibi iyi değil. Geç doluyor erken bitiyor. Arkadaşında öyle.
Üst Alt